Испытания новой украинской бронемашины Лев завершились успешно Послы G7 одобрили обновление ЦИК Супрун рассказала, как домашние животные влияют на здоровье детей В Раду пока проходят 6 партий, 42% избирателей хотят новых сил СБУ вывезла из Донецкой области еще одного "министра ДНР" Что пить от простуды "Нафтогаз" с октября увеличит цены на газ для промышленности Маршрутки-убийцы: Насколько безопасно ездить в общественном транспорте Гриневич рассказала, насколько возрастет зарплата учителей в 2019 году Судьбу Киево-Печерской и Почаевской лавр будет решать Кабмин
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на репатріацію

Відправлено користувачем Moraine 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Податок на репатріацію
Вітання, колеги. Така ситуація - імпортуємо товар з Польщі, я тільки зараз зауважила, що не взяла у наших постачальників довідки про сплату податків у країні резиденства. Які можуть бути наслідки зараз? багато років вже з ними співпрацюємо, це юридичні особи.
Re: Податок на репатріацію
Ніяких

Монна Нонна
Ніяких
мені трапилась стаття від Балансу - стверджують, що у такому випадку я мала перераховувати контрагенту за мінусом податку 15% , і навіть якщо довідки візьму - дата то у них 2018 рік, вересень, а виплати були 2016-2018 рік. Яка вірогідність, що при перевірці донарахують ці суми?

Re: Податок на репатріацію
Ну то хай Баланс каже, яка буде вірогідність.... smiling smiley
Я не хочу коментувати чужі помилки....

141.4.1. Доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними цією статтею. Для цілей цього пункту такими доходами є:

й) інші доходи від провадження нерезидентом (постійним представництвом цього або іншого нерезидента) господарської діяльності на території України, крім доходів у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента (постійного представництва), у тому числі вартості послуг із міжнародного зв’язку чи міжнародного інформаційного забезпечення, а також крім субсидій для повернення частини кваліфікованих витрат, передбачених Законом України "Про державну підтримку кінематографії в Україні"

За тим Балансом, всі імпортери мають сплачувати 15 % податку? А чи це не забагато? smiling smiley
Може, Ви щось не так зрозуміли? smiling smiley

Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00068400000000002