Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

від сьогодні підняли ціни на поштові марки

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
але нові поки не знають . Листи відправити не змогла angry smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Тобто, марка номіналом 1 грн. коштує більше 1 грн.?


Quote
olex
Тобто, марка номіналом 1 грн. коштує більше 1 грн.?

Марки уже давно без номинала, с буквенным обозначением
Тоже вчера впечатлилась, когда на сайте Укрпошти посмотрела тарифы. Не очень понятная таблица, поэтому куча вопросов: например, основная сетка озаглавлена "вартість пересилання -- відділення-відділення", а далее ниже есть строка "адресний забір або доставка" и стоимость указана 12 (грн. з ПДВ)

Как раз приспичило отправить письма, а сотрудник, который обычно этим занимается, в отпуске )
Мы и так сейчас чаще Новой почтой отправляем, т.к. Укрпочтой никогда не угадаешь, сколько письмо идти будет... и не потеряется ли...
зі вчора не можу відправити рекомендоване, марок немає у відділеннях і не відомо коли будуть, так мені сказали
Я сегодня отправила заказное. У меня, правда, марки свои были, но до меня человека обслужили без каких-либо проблем.
И тарифы вроде не заоблачные: было 9 грн. обычное заказное письмо, сегодня 13,00.
Quote
Aleksa_
Я сегодня отправила заказное. У меня, правда, марки свои были, но до меня человека обслужили без каких-либо проблем.
И тарифы вроде не заоблачные: было 9 грн. обычное заказное письмо, сегодня 13,00.
я зранку була, то не взяли

буду ще заходити, може вже марки розвезли, або нові розпорядження отримали
Вчера без проблем обслуживали, значит от отделения зависит. А вот в пятницу новые цены не смогли назвать.
А марки переоценивали? По поиску интернет выдает только номиналы с 01.01.2018. Раньше покупали в основном F = 9 грн., очень удобно было.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054900000000002