Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання кредиторської заборгованості

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
при списанні кредиторської і дебіторської заборгованості чи коригуєти ви податковий кредит та зобов'язання? читаю ...не можу зрозуміти
я - нет
но мы всегда спорные вопросы решаем через суд, поэтому если не станете корректировок, то будте готовы


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Але,щоб не було ніяких нюансів,краще відкоригувати кредит бух.довідкою і зняти суму?


я считаю, что позиция ДФС не правомерна
поэтому, как под них краще прогнуться, советовать не буду


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
просто в попередньому періоді було списано прострочену кредиторську заборгованість (суму,включаючи й ПДВ) .Цей момент пройшов повз мене,бухгалтера,який займається ПДВ.От зараз я й думаю,чи маю щось робити
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035999999999997