Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи можна запаси перенести на МНМА? неправильно велось

Відправлено користувачем ilikemyjob 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
деякі інструменти чомусь обліковувались як МШП, хоча давно куплені (більше року тому) і досі не списані.
я новий бухгалтер.
чи можу я відкоригувати не правильну кореспонденцію і перенести ці інструменти через бухгалтерську довідку на МНМА?
пусть будет МШП, не морочьте голову


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


да
предприятие предполагало, что срок службы инструмента - 1 год
ну не сомалось оно за 1 год, и что?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
А шо при цьому з амортизацією? то ж витрати вже були відображені у періоді купівлі тих нещасних інструментів, якщо я їх зараз перенесу на МНМА, то знову нараховувати амортизацію? Вони купляні сто років тому, але ще служать
1. Не надо ничего переносить
2. Если переносите, то ничего не меняете, Дт 11 Кт 13 на одинаоквую сумму


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
А шо при цьому з амортизацією? то ж витрати вже були відображені у періоді купівлі тих нещасних інструментів, якщо я їх зараз перенесу на МНМА, то знову нараховувати амортизацію? Вони купляні сто років тому, але ще служать
Quote
ilikemyjob
А шо при цьому з амортизацією? то ж витрати вже були відображені у періоді купівлі тих нещасних інструментів, якщо я їх зараз перенесу на МНМА, то знову нараховувати амортизацію? Вони купляні сто років тому, але ще служать

Ой, случайно вискочило знов. як видалить не знаю
слушайте, вот честно, ну почитайте матчасть
что вы амортизировать собрались?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Вот и у меня такая же ситуация с МШП. Хочу перенести МНМА, т.к. висят годами. Некоторые посписывала, которые реально отработали. Не нашла я в инете информацию по переносу с МШП на МНМА и какие проводки. Читала, что когда приходят МШП, они сразу уходят в эксплуатацию и не висят на балансе. Например, мебель, принтер, инструменты всякие, жалюзи, светильники и т.п.
Я делала так: Дт 153 Кт 221
Дт 112 Кт 153
Дт 832 Кт 132
Господи, да что Вы все ухватились за перенос тех МШП.... Не трогайте Вы их...Они списаны с баланса. Какие проводки??? давно висят просто на количественном учете
Вот и я не пронимаю, зачем морочить голову и испралять чужие косяки. Я вот однажды приняла от предыдущего бухгалтера на 109 счете калькуляторы по 50 грн, и ниче. Человек жеж чем-то руководствовался, когда это делал. И оно мне надо туда лезть? Так и продолжала калькуляторы амортизировать. smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999997