Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ключі ацск ідд дфс для юридичної особи

Відправлено користувачем ritamarg911 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, який повний пакет документів для отримання ключів?
Знаю, що на сайті він не повний
[acskidd.gov.ua]
Ключі треба на директора і все.
Просто не маю права на помилку, треба зробити все за 1 день.
Дякую, хто відгукнеться
че это он не полный ? никогда ничего не возила сверх того, что перечислено на сайте.
Оригінал Статута, наказ про призначення директора, оригінал + копія паспорта директора + код, печатка, заповненна Реєстраційнв картка. Присутність директора обов.язкова.
Оформляла в серпні цього року.


Quote
Yasik86
Оригінал Статута, наказ про призначення директора, оригінал + копія паспорта директора + код, печатка, заповненна Реєстраційнв картка. Присутність директора обов.язкова.
Оформляла в серпні цього року.
Свідоцтво про реєстрацію підприємства, свідоцтво платника податків і їх копії, теж же?
Вы же сами дали ссылку на сайт, где полный перечень того, что им надо предоставить.
Quote
TamiA
Вы же сами дали ссылку на сайт, где полный перечень того, что им надо предоставить.
Так в тому то і справа, що далеко не всі. Я коли ключі два роки назад робила, так мусила два рази їздити, бо не весь пакет документів привезли.
А оскільки я втратила блокнот, де було записано все, що потрібно, то мушу зараз відновлювати.
я сделала уже около десятка ключей, всегда по их списку и всегда с первого раза, распечатайте список и строго по нему все взять с собой, ничего не забыв, не ищите проблему там, где ее нет.
Quote
ritamarg911

Оригінал Статута, наказ про призначення директора, оригінал + копія паспорта директора + код, печатка, заповненна Реєстраційнв картка. Присутність директора обов.язкова.
Оформляла в серпні цього року.
Свідоцтво про реєстрацію підприємства, свідоцтво платника податків і їх копії, теж же?

Візьміть на всякий випадок оригінал свідоцтва, бо в мене була ситуація, що назва ТОВ не співпадала з витягом, що сформував реєстратор при оформенні ключів і вона просила для підтвердження копію свідоцтва
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032200000000002