Российский политолог рассказал, что стоит за угрозами Путина о войне Отжимания на брусьях: программы тренировок для новичков и профи В банках выросли ставки по депозитам В начале недели в Украине будет сухо и прохладно Заявления о ядерной войне означают конец режима Путина - политолог Порошенко против приватизации военного жилья Гройсман объяснил, почему в Украине повысили цену на газ В Google Maps добавили новую функцию для водителей Глава Apple призвал Bloomberg отозвать статью о микрочипах-шпионах В ночь на 22 октября можно будет увидеть звездопад Ориониды
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Единщик юрлицо и КВЕДы

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Посмотрела семинар по единщикам и возник вопрос. Там рассказывали о том, что если юрлицо на едином налоге, то оно не имеет права осуществлять деятельность по тем КВЕДам, которых нет в витяге плательщика единого налога, даже если в уставе предусмотрены другие виды деятельности. А разве не в НКУ написано по каким видам де-ти нельзя быть на едином налоге? На остальных значит можно, даже если они не все внесены у госрегистратора и в ДФС или не так?
Если нет в вытяге, значит не может вести иные виды деятельности, в НКУ это четко прописано.

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
спрошу здесь касательно юр.лиц - единщиков с НДС, книгу же доходов и расходов не ведем?

а то хозяева фирмы переживают, что надо вести, но я везде читаю, что для юр.лиц это уже давно отменили

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."


вести то можно, если не внесены КВЕДы, вот только налогообложение по не внесенным КВЕДАм будет не по единому, а на общих основаниях.
Quote
TamiA
вести то можно, если не внесены КВЕДы, вот только налогообложение по не внесенным КВЕДАм будет не по единому, а на общих основаниях.

и переходить на общую систему надо полностью

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Т.е. надо пойти к госрегистратору и добавить новые КВЕДы? А потом еще в ДФС подать заявление с новыми КВЕДами или сейчас от госрегистратора попадают КВЕДы в ДФС автоматом?
добавлять и у регистратора и в реестр плательщиков ЕН

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Почитала еще раз НКУ. Нет для юрлица обязаловки вносить все КВЕДы у витяг ДФС, есть вообще ограничения по пребыванию на упрощенной системы. Для ФОПов есть такие ограничения с реестром плательщика единого налога. И по поводу перехода на общую систему написано в случае превышения лимита дохода.
Или я не так понимаю?

293.5. Ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпункті 3 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу;

2) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;

3) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

.........

Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи), які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті, а також зобов'язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом.
перечитала, Вы знаете была просто уверена, что эти нормы одинаковы что для юр.лиц, что для физ. лиц, значит надо руководствовать в первую очередь тем, что написано в НКУ, а то насоветуют на форуме)))

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Ну и я ж не уверена была. Может еще где-то написано про реестр.
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ФИСКАЛЬНАЯ СЛУЖБА УКРАИНЫ

ПИСЬМО

от 06.05.2016 г. N 10233/6/99-99-12-02-03-15

Государственная фискальная служба Украины на запрос Общества относительно внесения изменений в Реестр плательщиков единого налога (далее - Реестр) в части нового вида деятельности сообщает.

ГФС осуществляет регистрацию субъекта хозяйствования в качестве плательщика единого налога (далее - плательщик) путем внесения соответствующих записей в Реестр (п. 299.1 и 299.2 ст. 299 Налогового кодекса Украины (далее - Кодекс)), которые, в частности, содержат информацию о декларируемых плательщиком видах хозяйственной деятельности (пп. 7 п. 299.7 ст. 299 Кодекса).

Плательщик составляет и представляет в произвольной форме заявление об изменении видов хозяйственной деятельности (пп. 4 пп. 298.3.1 п. 298.3 ст. 298 Кодекса). Вместе с тем, Кодексом не установлен конкретный срок подачи такого заявления.

Необходимо заметить, что пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Кодекса предусмотрен исключительный перечень видов хозяйственной деятельности, осуществление которых приводит к прекращению пребывания плательщика на едином налоге.

При этом, для случая осуществления, указанных в пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Кодекса, видов хозяйственной деятельности установлен однозначный срок отказа от упрощенной системы налогообложения - первое число месяца, следующего за налоговым (отчетным) периодом (п. 5 пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Кодекса).

Учитывая изложенное целесообразно подавать заявление об изменении видов хозяйственной деятельности первого числа месяца, следующего за налоговым (отчетным) периодом, аналогично положений Кодекса об отказе от упрощенной системы налогообложения.
Реєстрація нового виду діяльності юрособою – платником єдиного податку III групи
Податківці нагадали порядок внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР, зокрема, нового виду економічної діяльності юрособи
ДФС в Одеській області нагадує, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування визначено статтею 298 ПКУ.
Одним із випадків, коли платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, є здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку. У цьому випадку необхідно внести зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.
Для внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, зокрема, нового виду економічної діяльності юридичної особи, необхідно подати Заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (форма 3), затверджену наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5.
Разом з цим, необхідно подати до органу фіскальної служби заяву про застосування спрощеної системи оподаткування із зазначенням відомостей про зміну видів господарської діяльності (пп. 298.3.1 ПКУ).
Джерело: ДФС в Одеській області
Спасибо.

298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:

7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;
298.5. У разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

298.6. У разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

Отже, якщо платник єдиного податку має намір здійснювати нові види діяльності, йому необхідно не лише звернутися до державного реєстратора для внесення змін до Єдиного державного реєстру, а й повідомити про такі зміни контролюючий орган.

Для платників єдиного податку першої і другої груп Податковим кодексом України передбачено подання заяви із вказаними змінами до видів діяльності не пізніше 20 числа місяця, наступного за місецем, у якому відбулися зміни. Для платників єдиного податку третьої групи такий термін не врегульований, передбачається, що така заява може подаватися разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни (п.298.5, п.298.6 ст.298 ПКУ). Хоча це не забороняє платнику єдиного податка здійснювати нові види діяльності до моменту подання такої декларації, але не раніше дати внесення змін до Єдиного державного реєстру.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056999999999996