Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проформа інвойс та інвойс

Відправлено користувачем mikusyak 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Я ФОП і займаюсь ЗЕД, 03.10.18 р. я виставив своєму контрагенту Проформу-інвойс №3 на загальну суму 12000$ по 4-х авто товару, які я повинен йому поставити, на підставі якого він провів передоплату. Сьогодні поданій оплаті приїхала на загрузку перша машина, як мені правильно оформляти Інвойс на відвантаження товару: наприклад, №3 від 03.10.18 р. на суму 2000 дол. США, потім на наступне авто - №4 від 03.10.2018 р. на 2000$ і так само на останні 2, відповідно №5 та №6 від 03.10.2018 р., чи датою інвойсу проставляти дату фактичного відвантаження товару, а не дату Проформи-інвойсу. Дякую.
дата фактической отгрузки


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
дата фактической отгрузки

А і кінцевому Інвойсі посилання на дату на № Проформи-інвойсу портібне? Наприклад: Інвойс №3 від 12.10.18 р. до контракту №... від ..... та Проформи-інвойсу №3 від 03.10.18 р. чи просто Інвойс №3 від 12.10.18 р. до контракту такого-то і все?


вообще то достаточно в обоих документах ссылку на договор
но, если Вы укажете в инвойсе ссылку на проформу - то ничего страшного, а может и лучше


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
вообще то достаточно в обоих документах ссылку на договор
но, если Вы укажете в инвойсе ссылку на проформу - то ничего страшного, а может и лучше

Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998