Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ через електронний кабінет

Відправлено користувачем ilikemyjob 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора відравила перший раз, бо Медок заглючив. Ще досі не має другої квитанції. В когось теж так? Чи можна ще раз відправити через медок (вже працює нормально)?
Я тоже отправила вчера, т.е. 16-го через Приват24, квитанции 2 еще сегодня нет. Но в кабинете отчет видно и стоят начисления в Стани розрахункив. Ждемс...
І в мене є нарахування у кабінеті, а квитанції не має. В пенсійному звіту не бачать, я дзвонила питала


Отсутствие квитанции 2 означает, что отчет не дошел до Пенсионного фонда, а начисления ГНИ делает, так что начисления еще ничего не значат. У меня с 14 числа еще квитанции 2 нет...
Доброго дня.
ФОП 3 група новостворений з середини третього кварталу (середина серпня). Яку суму ЄСВ потрібно сплачувати. Порадьте.
Дякую.
Quote
YuV1892
Доброго дня.
ФОП 3 група новостворений з середини третього кварталу (середина серпня). Яку суму ЄСВ потрібно сплачувати. Порадьте.
Дякую.
Вы хотите заплатИть за 3 квартал?
Тогда за серпень 819,06 + за вересень 819,06 = 1638,12.
И до конца года за каждый месяц Вы должны платить ЕСВ "за себя" = 819,06.
Опять глюки с этими квитанциями. А вообще существуют сроки, когда должна приходить кв. № 2?
Відсутність квитанції не залежить від способу відправки: Медок за 16.10 теж ще немає.
Якщо не в цю тему, перенаправив.
Дякую.
Так в серпні зареєстрований 20.08 і став платником ЄП з дати реєстрації, виходячи з його думаю що і сума ЄСВ за повний серпень не повинно рахуватись, чи помиляюсь?
Помиляєтесь. ЄП та ЄСВ сплачується за повний місяць, навіть якщо реєстрація відбулася в останній день місяця.
Quote
Blick
Помиляєтесь. ЄП та ЄСВ сплачується за повний місяць, навіть якщо реєстрація відбулася в останній день місяця.
Єдиний податок у 3 групі сплачується відсотком від доходів, а не за повний місяць, з ЄСВ не знаю - прошу допомоги.
ЄСВ за повний місяць - без варіантів

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
И мне пришла квитанция 2, но с ошибкой в табл. 5
Там указала двумя строчками отпуск по вагитности конец и начало отпуска до 3- лет и + еще указала колонки 12-14 по профессии.
Я так понимаю что в данном случае эти колонки не заполняются?
прорвало
я отправил 16-го, получил кв.1 сразу. Сегодня кв.2 "Пакет прийнято 16102018"
при этом "Дата початку завантаження файлу: 17.10.2018 20:19:11 "
Доброї ночі. Допоможіть, будь ласка...Подавала звіт по ЄСВ Додаток 4 через ЕКП...і не знаю, як так сталось, але постійно ставила код типу нарахувань "1", а не потрібно було взагалі (( що робити? помітила тільки зараз, подавала вже так тривалий час...всі звіти прийняті...Дякую наперед
Я би телефонувала в свій ПФ і питала як виправити...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скасовуючу и початкову таблицу 6 на каждый отчет по каждому человечку.
Quote
Blick
Скасовуючу и початкову таблицу 6 на каждый отчет по каждому человечку.
а не буде застосована штрафна санкція за такі уточнення?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038199999999999