Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан ФОП

Відправлено користувачем Иногда могу 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка....ФОП оформлення 20вересня....з 1жовтня перейшов на єдиний....Я маю за 3кв.(оскільки з 20.09 по 30.09 вважається на загальній) подати декларацію про майновий стан. Правильно?.Доходу не було ( ще не працював) Декларацію подаю нульову?. додатки не подаю? А нульова - це просто заповнюю шапку і все?
Интересует тот же вопрос, только ФОП зарегистрировался у реестратора 19 октября.
Подал заявление в ДФС на единый налог на 2 группе. Я так понимаю будет единщиком с 01 ноября на 2- группе.
1. За ноябрь уже платить единый налог и далее ЕСВ за 11 и 12 месяцы.
2. В октябре он должен заплатить ЕСВ 819,06 за октябрь?
3. Но получается в октябре он числится на общей системе и ему надо будет подавать декларацию про майновий стан за 4 квартал и одновременно годовую декларацию по ЕН?
4. Годовой Дотдаток 5 по ЕСВ тоже отдельно таблицу на общей системе - указать 819,06 за 10? И в таблице на упрощенной системе в 11 месяце 819,06 и в 12 - 819,06?
я так понимаю и годовую про майновой тоже надо


А она наростающим заполняется?
Quote
Иногда могу
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка....ФОП оформлення 20вересня....з 1жовтня перейшов на єдиний....Я маю за 3кв.(оскільки з 20.09 по 30.09 вважається на загальній) подати декларацію про майновий стан. Правильно?.Доходу не було ( ще не працював) Декларацію подаю нульову?. додатки не подаю? А нульова - це просто заповнюю шапку і все?
Всё правильно.
Quote
Roksolana2017
Интересует тот же вопрос, только ФОП зарегистрировался у реестратора 19 октября.
Подал заявление в ДФС на единый налог на 2 группе. Я так понимаю будет единщиком с 01 ноября на 2- группе.
1. За ноябрь уже платить единый налог и далее ЕСВ за 11 и 12 месяцы.
2. В октябре он должен заплатить ЕСВ 819,06 за октябрь?
3. Но получается в октябре он числится на общей системе и ему надо будет подавать декларацию про майновий стан за 4 квартал и одновременно годовую декларацию по ЕН?
4. Годовой Дотдаток 5 по ЕСВ тоже отдельно таблицу на общей системе - указать 819,06 за 10? И в таблице на упрощенной системе в 11 месяце 819,06 и в 12 - 819,06?
Все так, только ЕСВ за октябрь можно оплатить до 9 февраля 2019.
Спасибо. Да, по ЕСВ я поняла.
Підскажіть ФОП 3 гр перевели з 28.09 на загальну.
Здала за 3 кв. податкову декларацію, 1 ДФ.
Мені потрібно здавати про майновий стан.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037500000000001