Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Платіжки на виплату лікарняного

Відправлено користувачем temper 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, якщо виплачую зараз зарплату з лікарняними за рахунок підприємства (поки не надійшли гроші з фонду), то в банківських платіжках на податки і виплату зп потрібно писати "Зарплата і лікарняні за жовтень 2018р." чи можна не згадувати про лікарняні за наш рахунок? Чи взагалі робити окремі платіжки на виплату лікарняного, на податки і саму виплату? Як правильно? Я так розумію, що виплату лікарняних з коштів Фонду треба обов'язково окремими платіжками від зарплати проводити. А якщо за наш рахунок?
Quote
temper
Підкажіть, якщо виплачую зараз зарплату з лікарняними за рахунок підприємства (поки не надійшли гроші з фонду), то в банківських платіжках на податки і виплату зп потрібно писати "Зарплата і лікарняні за жовтень 2018р." чи можна не згадувати про лікарняні за наш рахунок? Чи взагалі робити окремі платіжки на виплату лікарняного, на податки і саму виплату? Як правильно? Я так розумію, що виплату лікарняних з коштів Фонду треба обов'язково окремими платіжками від зарплати проводити. А якщо за наш рахунок?

Я на лікарняні даю окремі платіжки і відомість окрему.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023399999999996