Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарплата і відрядження!
Дорогенькі мої, скажіть мені таке: Чи всі рахують середній заробіток і денну зп працівникові, який був в відрядженні? то стільки менінгіту кожному рахувати і кожного місяця(((( Чи є якийсь інакший вихід?
Re: Зарплата і відрядження!
Quote
Krab
Дорогенькі мої, скажіть мені таке: Чи всі рахують середній заробіток і денну зп працівникові, який був в відрядженні? то стільки менінгіту кожному рахувати і кожного місяця(((( Чи є якийсь інакший вихід?

Я не рахую, бо в мене середня завжди менше ніж по окладу, а треба брати більшу. Так навіщо ж "гратися"? smiling smiley
Re: Зарплата і відрядження!
там не завжди так виходить, особливо коли в місяці зп 22 робочих дні.


Re: Зарплата і відрядження!
Quote
Sonar

Дорогенькі мої, скажіть мені таке: Чи всі рахують середній заробіток і денну зп працівникові, який був в відрядженні? то стільки менінгіту кожному рахувати і кожного місяця(((( Чи є якийсь інакший вихід?

Я не рахую, бо в мене середня завжди менше ніж по окладу, а треба брати більшу. Так навіщо ж "гратися"? smiling smiley

середня за два місяці 22000 грн/42 дні= 523,81
а зараз жовтень має 22 робочих: 11000/22=500,00, виходить в жовті за дні відрядження потрібно давати по середньому.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999999