Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переплата ПДВ и отказ налоговой

Відправлено користувачем Elka2003 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Если занизить НО в деке, а потом подать УР, все равно же только штраф и пеня снимется с переплаты, для оплаты НО самим снова надо пополнить свой счет НДС?
Quote
Монна Нонна
На особовий рахунок ПДВ вже давно не платиться.
Та Ви шо cool smiley
По перше, не давніше 3-років.
А по друге, перевірок з штрафами і УР з штрафами в Вас явно давно не було... Плюс банально "людський фактор" (помилково заплатили не туди)
Quote
Elka2003
Если занизить НО в деке, а потом подать УР, все равно же только штраф и пеня снимется с переплаты, для оплаты НО самим снова надо пополнить свой счет НДС?
Теоретично так (з запізненням), але на практиці я бачу що знімається і з особового якщо немає коштів на електронному. І не треба нічого такого складного видумувати.
Давайте конкретно (немає часу розписувати). В Вас переплата 11 тис. чи 1,1 тис (Ви в листі що передруковували написали 2 різні суми)?
Яка орієнтовно сума до сплати виходить по деці 10.2018?
В приват можете написати (рідко зараз заходжу, можу не побачити).


Quote
TamiA
так автор с этого и начал....
Может и так. Я как-то не ассоциирую "электронный счет" со "счетом СЕА ПДВ"...
Quote
natalka_l
... але на практиці я бачу що знімається і з особового ...
Спостерігаю, що проходять транзитом усі зобов'язання за декларацією, коли на її дату немає залишку.
Можливо, за це й можна зачепитись, обґрунтувавши тим, що такий транзит був пізніше, ніж сума за уточненням. Але упевнений, що не за першою інстанцією, а можливо навіть у суді...
Доброго дня, у мене була аналогічна ситуація, переплата виникла внаслідок подачі уточнюючого розрахунку відповідно до якого ПЗ були занижені і виникла переплата по ПДВ. Всі мої листи-звернення (заяви) в податкову (з описом вкладення, цінним листом через Укрпошту) були безрезультатні, я отримувала офіційну відповідь, що повернення переплати можливе після проведення контрольно-перевірочних заходів. А потім пішла іншим шляхом, той самий лист з проханням про повернення переплати на рах. в СЕА ПДВ я скан.копію відправила через кабінет платника податку, і о чудо через днів 10 моя переплата була перерахована на електронний рах. в СЕА ПДВ. Раджу вам зробити так само. До речі через електронний кабінет таким же чином я і повернула на свій поточний рахунок переплату митного ПДВ про що мало хто вірив. Успіхів.
Quote
lenamalin
Доброго дня, у мене була аналогічна ситуація, переплата виникла внаслідок подачі уточнюючого розрахунку відповідно до якого ПЗ були занижені і виникла переплата по ПДВ. Всі мої листи-звернення (заяви) в податкову (з описом вкладення, цінним листом через Укрпошту) були безрезультатні, я отримувала офіційну відповідь, що повернення переплати можливе після проведення контрольно-перевірочних заходів. А потім пішла іншим шляхом, той самий лист з проханням про повернення переплати на рах. в СЕА ПДВ я скан.копію відправила через кабінет платника податку, і о чудо через днів 10 моя переплата була перерахована на електронний рах. в СЕА ПДВ. Раджу вам зробити так само. До речі через електронний кабінет таким же чином я і повернула на свій поточний рахунок переплату митного ПДВ про що мало хто вірив. Успіхів.

Как вам повезло! Но дело в том, что я только через кабинет и отправляю((((((.
Спасибо, что поделились опытом.
Мы им звонили после первого отказа. Сказали, что им уже пришло указание какое-то, так ка много жалоб, пропускать такие письма и возвращать переплату. И чтобы я напомнила в числах 20х. ПОзвонила и напомнила. И уже все поменялось и ничего не вернули.
не теряйте надежды, все получиться, я сама не надеялась, но как робот засыпала их письмами, и собирала отказы. Пробуйте еще и еще. Они не имеют права так поступать.
Quote
olex
...Спостерігаю, що проходять транзитом усі зобов'язання за декларацією, коли на її дату немає залишку.
.
транзитом, це якщо в Вас таки знімаються гроші з електронного.
А от якщо немає грошей і не платити, то відображається графа нарахування, в сплаті - нічого, і в сальдо розрахунків зменшуються переплата на суму ПЗ. Спостерігаю за таким по реальному прикладу з деки за 06.2018. Немає ніяких штрафів і пені.
Нікому не рекомендую так робити і повторювати. але якщо іншого варіанту немає або терміново треба і суми не великі, то можна спробувати.
Quote
lenamalin
переплата виникла внаслідок подачі уточнюючого розрахунку відповідно до якого ПЗ були занижені і виникла переплата по ПДВ.
зменшені?

Quote
lenamalin
моя переплата була перерахована на електронний рах. в СЕА ПДВ..
При цій операції, по факту, реєстраційна сума так і не збільшилась?
А вы куда писали? Тоже в Киевское управление?
Quote
lenamalin
не теряйте надежды, все получиться, я сама не надеялась, но как робот засыпала их письмами, и собирала отказы. Пробуйте еще и еще. Они не имеют права так поступать.

Поделитесь, пожалуйста, образцами писем. Может я не так пишу.
Quote
natalka_l

...Спостерігаю, що проходять транзитом усі зобов'язання за декларацією, коли на її дату немає залишку.
.
транзитом, це якщо в Вас таки знімаються гроші з електронного.
А от якщо немає грошей і не платити, то відображається графа нарахування, в сплаті - нічого, і в сальдо розрахунків зменшуються переплата на суму ПЗ. Спостерігаю за таким по реальному прикладу з деки за 06.2018. Немає ніяких штрафів і пені.
Нікому не рекомендую так робити і повторювати. але якщо іншого варіанту немає або терміново треба і суми не великі, то можна спробувати.
Сомневаюсь, что этот вариант поможет, разве что временно. Да, штрафов и пени не будет, но остаток на счете СЭА будет отрицательным и при следующем пополнении деньги спишутся с СЭА и в расчетах с бюджетом снова будет переплата.
Quote
Blick
....но остаток на счете СЭА будет отрицательным
це припущення, теорія? А я про факт розповідаю. В СЕА мінуса немає (і чомусь сумніваюсь що там фізично можна в мінус загнати сальдо. Це ж реальні кошти а не реєстраційна сума.
Це припущення, але воно спирається на логіку їх системи. Сальдо в мінус не виходить, але в електронному кабінеті в реєстрі транзакцій є графа Сума заборгованості. Туди потрапляє сума, нарахована по декларації і як тільки на рахунку з'являються кошти, вони одразу списуються, зменшуючи заборгованість. Хоча можливо і мінусова сума з уточнюючої туди попадає, тоді заборгованості не буде і Ваш метод спрацює.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043899999999997