В Херсоне в мороз цветет сирень Украинцам рекомендуют воздержаться от посещения южных территорий Израиля В Кабмине оценили дефицит газа в Украине Новые автомобили подешевеют благодаря "закону о евробляхах" — СМИ Харьковский тракторный завод восстановил производство Бойко уходит из "Оппоблока" Нацсовет назначил проверку телеканала NewsOne за карту Украины без Крыма Кабмин инициирует большие налоги с высоких зарплат МОН возьмется за плагиат в научных работах Продукты, которые нельзя держать в пластиковой таре
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Больничные в 1ДФ

Відправлено користувачем Lina_Lina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Больничные в 1ДФ
Добрый день. Вопрос по 1 ДФ. Сроки выплаты заработной платы 6 го числа .Если заработная плата выплачена в сроки то показываем одинаковые суммы в колонках 3а и 3. и 4а и 4. А как быть если начисление по больничному проходит в сентябре, а деньги от фонда получены и выплачены 2 октября. Показывать аналогично зарплате?
Re: Больничные в 1ДФ
Давним-давно Позиція ДФС (а тоді ще - ДПА): допомога по тимчасовій непрацезданості для цілей оподаткування є зарплатою.
(див. ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ - Л И С Т 18.03.2011 N 5453/6/17-0715 )
[zakon.rada.gov.ua]


Враховуючи наведене, виплати по листках непрацездатності
(оплата перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок
коштів роботодавця та допомога по тимчасовій непрацездатності) з
метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб прирівнюються
до заробітної плати.
Вказані суми включаються до складу місячного
оподатковуваного доходу платника податку і оподатковуються з
врахуванням норм пункту 164.6 статті 164 Кодексу ( 2755-17 ).

Тому правила відображення зарплати в 1ДФ поширюються і на допомогу по тимчас.непрацездатності (і перші 5 днів і решту), лікарняні мають той же код, що й зарплата - 101.

посилання по темі ще :
[news.dtkt.ua]
[consulting.dtkt.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048300000000001