Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обов'язки бухгалтера. Чи може виконувати директор.

Відправлено користувачем lenamalin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Бухгалтер знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, чи можна покласти обов'язки на ведення обліку на директора відповідно до наказу по підприємтву, а також прописавши цей пункт в наказі про облікову політику. Дякую.
мы так и сделали, я хочу убедиться, что это правильно. У директора ведь нет бухгалтерского образования.


Закон о бухучете почитайте на досуге ))
И образование тут ни при чем
Я обратилась на форум за помощью, так как ответ нужен был срочно, а вычитать закон на досуге могут те у кого много свободного времени. Спасибо за ответы.
Quote
lenamalin
Я обратилась на форум за помощью, так как ответ нужен был срочно, а вычитать закон на досуге могут те у кого много свободного времени. Спасибо за ответы.
бугага.....
Цитата "а вычитать закон на досуге могут те у кого много свободного времени" - ... Абаржаца.
N.B. У фінкомпаніях (та тих компаніях, що ведуть облік за МСФЗ та МСБО) серед вимог до директора є вища освіта. Начебто.
В финкомпаниях есть требования и к директору и к бухгалтеру, в тч и по образованию и по опыту работы и по деловой репутации. И совмещение там невозможно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334