Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Рахунок в ФСС

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Рахунок в ФСС
Прошу допомогти з дилемою
Маємо рахунки в двох банках. Відкрили спец рахунок в тому що ближче, отримали кошти по лікарняним, все ніби чудово й тут з банка просять фін звітність за 16 рік з поміткою про прийняття, відвідавши податкову виявилося що попередник не подавала звіту.
Й в мене два варіанти: подати звіт, сплатити штраф або банк що вимагає звітність закриє спец рахунок і я відкрию новий в два кліка через приват який нічого не вимагає
Чи немає тут підводних каменів?
Re: Рахунок в ФСС
за неподачу финансовой отчетности штраф отсутствует


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Рахунок в ФСС
А зачем банку ваш баланс за 2016 год сейчас????


Re: Рахунок в ФСС
Quote
Lin@
А зачем банку ваш баланс за 2016 год сейчас????

Ага, странно как-то... Может, они в свое время требовали и не получили, а теперь в связи с открытием нового счета вдруг встрепенулись и проревизировали "личное дело" ))) Сейчас так все быстро меняется, просили бы уже 2017й, чего такие дебри ворошить....
Re: Рахунок в ФСС
Ну да, очень загадочно...
Re: Рахунок в ФСС
За штраф мне сказали в налоговой, спросил сколько а мы не знаем
Я 2016 им не даю так как нету, а они мне обещают закрыть счёт, уже 3 месяца как
Re: Рахунок в ФСС
Quote
Dobrotvor
...За штраф мне сказали в налоговой, спросил сколько а мы не знаем...

Ну могут не признать деку прибыли без баланса, и как последствие штраф 170 грн. или 1020 грн
Re: Рахунок в ФСС
отметка на финотчетности - это отметка не налоговой, а статистики


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Рахунок в ФСС
Quote
Р.В.
отметка на финотчетности - это отметка не налоговой, а статистики

Да но ведь баланс через единое окно, и если её не подавали, то соответственно и в налоговую с декой не попала
Re: Рахунок в ФСС
людям сейчас нужен баланс в банк
можно сдать в статистику ногами и отнести в банк


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Рахунок в ФСС
Про статистику ясно, пойти и подать. И отнести в банк.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036499999999998