Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Монтаж

Відправлено користувачем annak15 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Монтаж
Доброго дня,допоможіть будь ласка.
Купили кран,який буде списуватись на об'єкт будівництва,який ми зараз виконуємо.Роботи по мотажу цього крану,які нам надають,вказувати на який рахунок?
Re: Монтаж
В себестоимость крана потом ввод в єксплуатацию ПСБО 7
Re: Монтаж
Дякую.
Вибачаюсь,за банальне запитання,просто нещодавно працюю і не можу розібратись.
А можна балку поставити на приход і списати по акту на реконструкцію обєкта,а монтажні роботи на собів.виконаних робіт?


Re: Монтаж
Монтажные работы кпо установке крана? Нет это общая стоимость ОС
Re: Монтаж
Я вибачаюсь,просто вперше неправильно написала,це кран-балка,яку відразу нам монтують на об'єкті який нам замовили.Окремо дають накладну і акт на монтажні роботи по встановленні цієї балки.
Re: Монтаж
слушайте, вот Вам реально не страшно работать в строительной организации с такими знаниями?
Вас же посадят


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Монтаж
Зараз так склалась ситуація,що головний бухгалтер звільнилась і кинути цю роботу я не можу.Так як не має досвіду,не знаю як правильно це все оформити,тому й запитую.
Re: Монтаж
Реально жесть
Я думала Вы новичок на участке....
А отчетность кто сдает??? Вы?? eye popping smiley
Re: Монтаж
Зараз я так як нікого більше не має,намагаюсь рзібратись в цьому всьому.Тому й запитую,щоб не наробити ще більших помилок який і до мене тут багато,як я зрозуміла(
Re: Монтаж
Кран-балка это по сути оборудование, или как материалы идет у Вас (балки перекрытия)? оно это добро Ваше иди давальческое?
Re: Монтаж
Буде йти як матеріал,закупили в поставщиків в грудні і актом в грудні спишемо.
Re: Монтаж
ну как кран-балка может быть материалом.... он что у вас - одноразовый ? выйдите посмотрите на него или хотя бы картинку загуглите.
его же до скончания веков можно таскать по объектам....
это не предположение, а точно знаю, подъемно-транспортные механизмы в институте целый семестр изучали.
Re: Монтаж
И материалы и выполненные работы всё это идет в Дт23 счета
Re: Монтаж
Дякую,буду уточнювати
Re: Монтаж
Quote
TamiA
ну как кран-балка может быть материалом....

Для подрядчика всё равно это 201 или 205 счет, как они там учитывают у себя, ну заказчик уже введет в эксплуатацию как оборудование
Re: Монтаж
вообще то это строительство и кран-балка будет использоваться при строительстве как механизм.
Re: Монтаж
Quote
TamiA
вообще то это строительство и кран-балка будет использоваться при строительстве как механизм.
Не факт
С чего данный вывод?
Откуда Вы знаете что они строят? Вы в заводских цехах были? Видили эти гигантские кран-балки?
Re: Монтаж
Дана балка не буде використовуватись,як механізм.В нас реконструкція об'єкта і в відомості ресурсів йде в розділі про будівельні матеріали та конструкції.
Lin@,я правильно зрозуміла витрати по викон.роботах на Дт 23?
Дякую,що домагаєте розібратись
Re: Монтаж
Re: Монтаж
Хай буде гречка, но я не только видела эти кран-балки, но еще и рассчитывала их.
Материалы так материалы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037500000000001