Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

налоговая накладная для Неплатника

Відправлено користувачем panaval84 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, какой "податковий номер платника податку" указывать при выписке налоговой накладной физ.лицу - Неплатник???
28.12 виписали пн на неплатника, зареєстровано 15.01,сума 10000,00, вже зараз знайшли помилку, потрібно сума повинна бути 1000.00. як правильно виправити,якою датою робити р/к ,знімати суму 9000.00??? Яку суму включати в декларацію???


Якщо робити 28.12,то вже буде реєстрація із запізненням,і р/к я включу вже в січневу декларацію,а у грудневій показую всю суму зобов'язань,так? Якщо вже р/к січневий,то у декларації за грудень показувати неправильну суму зобов'язань і коригувати вже в січні?
сдайте деку без этой налоговой до 20.01.
после 20.01. сдайте уточненку к декабрю с этой налоговой и РК
по идее, должно все красиво лечь
попадаете только на 3% штрафа от суммы НДС


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Р/к якою датою робити?3% від суми несплаченого до бюджету ПДВ? в нас просто від'ємне значення?
Ну по нормальному минусовой РК от 28.12, просрочка будет
І включати в поточну декларацію невірну пн? А Р/к включати вже в січневу декларацію?
По-хорошему нужно включать в деку правильные суммы, ошибочные доки в деку не включаются. Только тогда будут проблемы с регистрационной суммой.
Якщо я зараз не включу,то потім що?
Ну смотрите завышены НО в декабре, РК должен быть декабрем. Если РК январем вы занижаете свои НО в январе и две деки ошибочные.
Как поступите Вы это только сами решайте.
Мені зараз потрібно зробити р/к від 28.12,і зареєструвати. Помилкову пн я включаю в декларацію за грудень. Р/к я включу в декларацію за січень?Так правильно?
Нет и ту налоговую и корректировку от 28.12 всё в деку за декабрь
А те,що прострочена реєстрація р/к?
Так это же не кредит, а обязательства. Тут правило просрочки не действует. Только регистрируйте до подачи декларации
У разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг:

- постачальник має право зменшити податкові зобов’язання на підставі розрахунку коригування, своєчасно зареєстрованого отримувачем в ЄРПН, у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено.

Якщо розрахунок коригування зареєстрований в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, то постачальник має право зменшити податкові зобов’язання у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН;
в тому й річ,що це зобов'язання,їх же моджна зменшити після реєстрації
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000529