Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

налоговая накладная для Неплатника

Відправлено користувачем panaval84 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, какой "податковий номер платника податку" указывать при выписке налоговой накладной физ.лицу - Неплатник???
28.12 виписали пн на неплатника, зареєстровано 15.01,сума 10000,00, вже зараз знайшли помилку, потрібно сума повинна бути 1000.00. як правильно виправити,якою датою робити р/к ,знімати суму 9000.00??? Яку суму включати в декларацію???


Якщо робити 28.12,то вже буде реєстрація із запізненням,і р/к я включу вже в січневу декларацію,а у грудневій показую всю суму зобов'язань,так? Якщо вже р/к січневий,то у декларації за грудень показувати неправильну суму зобов'язань і коригувати вже в січні?
сдайте деку без этой налоговой до 20.01.
после 20.01. сдайте уточненку к декабрю с этой налоговой и РК
по идее, должно все красиво лечь
попадаете только на 3% штрафа от суммы НДС


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Р/к якою датою робити?3% від суми несплаченого до бюджету ПДВ? в нас просто від'ємне значення?
Ну по нормальному минусовой РК от 28.12, просрочка будет
І включати в поточну декларацію невірну пн? А Р/к включати вже в січневу декларацію?
По-хорошему нужно включать в деку правильные суммы, ошибочные доки в деку не включаются. Только тогда будут проблемы с регистрационной суммой.
Якщо я зараз не включу,то потім що?
Ну смотрите завышены НО в декабре, РК должен быть декабрем. Если РК январем вы занижаете свои НО в январе и две деки ошибочные.
Как поступите Вы это только сами решайте.
Мені зараз потрібно зробити р/к від 28.12,і зареєструвати. Помилкову пн я включаю в декларацію за грудень. Р/к я включу в декларацію за січень?Так правильно?
Нет и ту налоговую и корректировку от 28.12 всё в деку за декабрь
А те,що прострочена реєстрація р/к?
Так это же не кредит, а обязательства. Тут правило просрочки не действует. Только регистрируйте до подачи декларации
У разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг:

- постачальник має право зменшити податкові зобов’язання на підставі розрахунку коригування, своєчасно зареєстрованого отримувачем в ЄРПН, у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено.

Якщо розрахунок коригування зареєстрований в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, то постачальник має право зменшити податкові зобов’язання у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН;
в тому й річ,що це зобов'язання,їх же моджна зменшити після реєстрації
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044299999999997