Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗП помилково виплатили на картку другого робітника

Відправлено користувачем 097_70 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗП ошибочно выплатили на карту другого работника, обнаружили спустя 2 дня, подскажите как правильно оформить возврат? заявление нужно писать или достаточно вернуть в кассу и перевыдать нужному сотруднику? спасибо.
Какое заявление? Можно ли я верну чужую зарплату grinning smiley
той, кому помилково перерахували, ваш працівник? якщо так, то нічого страшного, залишайте, як є, наступною виплатою вирівняєте. якщо ні - хай поверне гроші (або ви за нього winking smiley ).
з-та, яку виплачували, - це аванс чи розрахунок? якщо аванс, і зможете домовитись з тим, кому не доплатили, то зможете віддати йому в розрахунок. якщо розрахунок або не домовитесь - доплачуйте. тільки узгодьте з банком, чи не треба вам податки доплатити, інакше можуть не провести платіж


что значит, ничего страшного?
человек не получил свою зарплату

если вторая раз выплатить, то налоги платить обязательно надо опять, что это за глупости Вы пишите?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
згодна. правильний варіант - це доплатити зарплату і запратити податки. але якщо працівник поверне помилково перераховані кошти до моменту виплати тому, кому не доплатили, то буде переплата по податках з цієї суми. стосовно банку також не все так однозначно: якщо це зарплатний проект, то банк без податків зарплату не проведе. а якщо працівник отримує зарплату на власну картку в іншому банку, то банк податків не вимагає.
а у меня приват , перечислил ЗП , работникам, а ЕСВ в бюджет нет , я неправильно указала ОКПО налоговой они направили мне запит для уточнения реквизитов, я этот запит только на сл день увидела, получается НДФЛ,ВСБ,ЗАРП отправлены 15, а есв 16
Я когда-то случайно выплатила свой аванс уволенному грузчику в Приват банке. Побежала в отделение, а мне сказали что он должник по их кредитам и поступления на его карту сразу же списались в счет долга банку. Развели руками. Короче, денежки тю-тю. Урок уяснила.
Quote
Allueta
Я когда-то случайно выплатила свой аванс уволенному грузчику в Приват банке. Побежала в отделение, а мне сказали что он должник по их кредитам и поступления на его карту сразу же списались в счет долга банку. Развели руками. Короче, денежки тю-тю. Урок уяснила.

Даже если бы они и были на карте, без его желания ни Вы не банк ничего не сделали бы, хоть бегай хоть нет
Так по кассе можно сделать возврат излишне выплаченных и в тот же день выдать нужному работнику. При чем все сделать числом выдачи зп. И не надо ничего платить дополнительно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040299999999993