Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилка 73 запис відбракований з причини дублювання

Відправлено користувачем sem02 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Надіслала два звіту 1ДФ, проте у другому вилучила один рядок. Прийшла помилка 73. Граничний строк ще не закінчився, чи потрібно подавати звітну нову? Якщо так, то виправляти помилки за першим звітом чи за другим? Хоча помилка саме в першому звіті.
не спешите! звитной новой по 1ДФ в обычном понимании не существует, все последующие отчеты добавляют к текущему. Дайте емейл, брошу подробную статью


Але я прочитала те, що потрібно подавати звітну нову, тобто видалити помилкові рядки.
я так поняла, что вы отправили обычную, потом решили чтото исправить, и отправили звитну нову с верными данными, но она не принялась с ошибкой 73, не так? вообщем, ловите статью на емейл, там все описано
Ні, я подала з виправленою помилкою просто звіт, а не звітну нову. Не можу зрозуміти, якщо прийшла помилка 73, то цей звіт рахується прийнятим чи ні?
статус отчета прийнятий или неприйнятий, другого не бывает),
можете еще в налоговую звякнуть, думаю по направлению обработка електр отчетности
а подали второй звит обычный, но порция ж уже два? если 1ая, конечно его не примут, думаю, и вылучати рядки второй порцией не выйдет, только звитным новым
Звіт обичний, та порція перша. Але друга квитанція прийшла про те що він прийнятий.
Потрібно подати звітну нову?
тогда странно- подали два отчета обычных, и оба одинаковой, первой порцией, не понимаю, как второй мог приняться- и есть в електрпонном кабинете? Все-таки позвоните в налоговую, они точно скажут по этой Вашей причине 73
такая же история - подала две 1дф и пришла ошибка 73. Звонила, писала и ездила в налоговую - никто не смог дать ответ, нужно ли подавать корректировку или второй отчет автоматом не засчитался, чтобы не было задвоений
sem02 , что решили делать в итоге?
Подождите месяца 2-3, потом пусть кто-то из сотрудников, указанных в 1ДФ, возьмет справку о доходах в ГНИ, в ней и увидите есть ли задвоение.
Було таке.
Подала звітний 1ДФ за 4 квартал 2018 р.
Потім подала новий звітний такий самий, тільки у 2х рядках не було дати прийняття на роботу.
Прийняті обидва, є квитанції №2.
Прийшло в ел.кабінет повідомлення про помилки, код помилки 73, і написано червоним знизу, що "помилкові записи направляються до відома і вилученню не підлягають".
Я передзвонила в податкову, де мені сказали, що ті рядки, що перелічені в цьому повідомленні невраховані, а 2 рядки, яких не було в повідомленні (бо вони відрізнялися наявністю дати прийняття) - задвоїлись. Тому потрібно подати нову звітну з ними і кодом "1" в останній колонці.
І ще зробити виключення військового збору, який я зазначила в обох звітах.
Добрий день,колего. Можна мені,будь-ласка,статтю по цій темі на мейл
narodenkovm@gmail.com

Буду дуже вдячна.
Добрий день! Будь ласка, скиньте по даній темі статтю на електронну почту elenabuh31@gmail.com . Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034199999999995