Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Аванс юр. особі з бюджету

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Бюджетна установа відповідно до постанови №1074 від 05.12.2018 р може перераховувати аванси за капітальними видатками тільки на небюджетні рахунки відкритті в органах Казначейства

Хтось вже відкривав там такий рахунок? це за місцем знаходження треба відкривати чи за місцем держ. реєстрації?
Ми відкривали, але ще не користувалися.
Небюджетний рахунок відкрили там, де і бюджетний. Та у нас адреси співпадають.
Поділіться процедурою відкриття?
І чи можливо з казн.рахунку закупляти валюту+ платити аванс по контракту за імпортний товар?


Для відкриття подавали тільки заявку.
Але у нас є там бюджетний рахунок із картками підписів тощо.
Про валюту не знаю.
А ви - бюджетники?
Интересует на перспективу!
Каким образом распоряжаться данным авансом с этого счета?
Так же как с обычного счета, но только на расходы объекта по которому получен аванс?
Подскажите, а если нам, обычной хозрасчётной ТОВке, поступают от заказчика деньги с бюджетных счетов, это означает, что мы должны открыть себе какой-то счёт в казначействе?
Или то, что вы выше обсуждаете, таких как мы не касается?
Эти счета открывают для предоплаты бюджетными средствами, если я правильно поняла. Нам бюджетники платят на 2600...но по факту выполненных работ и отгрузок, не предоплата
Quote
Lin@
Интересует на перспективу!
Каким образом распоряжаться данным авансом с этого счета?
Так же как с обычного счета, но только на расходы объекта по которому получен аванс?

Почитала постанову. Наверное да.

“2-1. Попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками та державними контрактами здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг.”.
Там, в оригинале этой постановы, не 2-1, а 2 сноска 1. Но что это за сноска 1 - не понятно.
Подскажите, у кого есть расчёты с Казначейством, какими ключами вы пользуетесь? Я так понимаю, чтобы максимально ограничить визиты к ним, можно купить программу СДО и отправлять все документы в виде скан-копий. Но для этого надо купить ключи. Ключи есть в виде токенов, в виде флешек и в виде карточек.
Поделитесь опытом что лучше взять?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030699999999995