Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Книжка ФОПа і ручка-стирачка

Відправлено користувачем ritamarg911 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Панове, хтось заповнював "книги обліку" ручкою "пиши-стирай", для мінімізації помилок?
Думаєте, можна? Чи ні?
Якщо хтось писав, то порадьте ручку якого виробника використовували?
Враховуйте, що при нагріванні паперу напис такою ручкою моментально зникає. Можливо, ручки не від усіх виробників мають таку особливість. Але все ж ризик втратити купу часу на відновлення записів є.
Quote
Iren0110
Враховуйте, що при нагріванні паперу напис такою ручкою моментально зникає. Можливо, ручки не від усіх виробників мають таку особливість. Але все ж ризик втратити купу часу на відновлення записів є.
Ну, я думаю, навряд хтось, на документи буде праску чи кружку


Quote
ritamarg911

Враховуйте, що при нагріванні паперу напис такою ручкою моментально зникає. Можливо, ручки не від усіх виробників мають таку особливість. Але все ж ризик втратити купу часу на відновлення записів є.
Ну, я думаю, навряд хтось, на документи, буде праску чи кружку
.... буде ставити
подержать книжку целый день на солнечном подоконнике нашим жарким летом и утюг уже не нужен.
Пользуюсь, уже много разных видовперепробовал. Есть нюанс - не на каждой бумаге стирают.
На солнце написанное не держу,потому и проблем не замечал.
Не вижу смысла в этой ручке. Не такие у там штрафы, чтоб с ручкой-стирачкой морочиться, да и ошибки можно корректно исправлять. А лучше все хорошенько проверить и пересчитать, например в экселе, а потом уж книгу заполнять.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050000000000006