Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Анулювання податкової накладної

Відправлено користувачем olesya1996 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Зареєструвала ПН не нату дату. Анулювати не можу документ відхилено пише РК містить відємну суму ПДВ та ІПН має спеціальне значення 100000000000. ФОП підприємець на загальній системі виписує ПН не платнику ПДВ. Які графи потрібно заповнювати в РК?
А крестик в РК, что не выдается покупателю и тип причины 02 поставили?
Так ставила. Але пише що документ не прийнято.


смотря как Вы ее аннулируете, если по этому их модному признаку 20, тип причины 301- это нужно чтоб было две НН зарегистрировано- верная дата и неверная, только тогда примет РК (я не пробовала, но коллеги подсказывают так). Хотя на неплатникив все индивидуально- я пыталась в начале января, не вышло, пришлось возвратом.
Вы по какому типу причины заполняете?- тогда напишем комментарии
В мене зареєстровані 2 ПН правильна дата і неправильна дата. Пробувала з типом причини 20 і кодом причини 301. І пробулава з типом причини 02, але ні по одній ні по іншій причині документ не прийнято. Якщо хтось може то будь-ласка підскажіть весь алгоритм дій можливо я щось пропускаю.
так, попробую про прич 20 и тип 301

шапка- регистрир продавец,
тип прич 20,
галка НЕ СТОИТ (!!) не пидлягаэ видачи

по табл думаю все ясно,

в нижней части реквизиты ПРАВИЛЬНОЙ НН
Якщо в мене в ПН не вказано кількість та ціну, то в коригуванні я ставлю мінус в обсяг постачання. Це правильно? Можливо тут помилка.
намудрили), совсем не указано? только в неверной? в любом случае пробуйте корректировать таблицу по тем колонкам, которые изначально есть в НН неверной (даже не спрашиваю, почему не указано, по идее, НН только с обсягом регистрируются по 198,5 например, но там галка сводная и нет кода ставки)
У мене у всіх ПН не вказано обсяг і ціну. ПН я реєструю за касовими чеками однією сумою за день. Мені так реєструвати ПН сказав бухгалтер який працював до мене, а я зразу ж натупила з датою.
так это СОВСЕМ другая история, по ежедневным итогам
т.е. Вы составили НН за определенную дату, а в этот день не было продаж, и в зет отчете ноль? (в рознице не работаю, но именно по кассовому аппарату)
Я склала ПН і помилково вказала не ту дату замість 06.02 поставила 05.02. Продажі були і 05.02.19 і 06.02.19. і в мене вийшло 2 ПН на 05.02 і 1 ПН 06.02. І тепер дублюється сума 05.02 і 06.02. А тепер не можу анулювати неправильну ПН складену на 05.02.
Ото надо было оставить как есть, или хотя бы сначала пробовать регистрировать РК, а потом уж регистрировать НН за 06.02.19.
У подруги недавно РК к итоговой за день НН вообще заблокировали. Написали причину - отсутствие лицензии, хотя она есть.
Блик права, откорректировать сейчас проблемно,
пробуйте, в РК причину укажите 103, в шапке 02 (по 301 вряд ли получится, хотя когда отправляли все рекомендации учли что выше написала?))
Це все я врахувала (так, попробую про прич 20 и тип 301

шапка- регистрир продавец,
тип прич 20,
галка НЕ СТОИТ (!!) не пидлягаэ видачи

по табл думаю все ясно,

в нижней части реквизиты ПРАВИЛЬНОЙ НН). Дякую.
Так, але документ не прийнято.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000007