Денисова: Зеленский не говорил об обмене Вышинского на Сущенко В МИД России "думают" над обменом пленными Украина вошла в лидеры "мусорного рейтинга" Зеленский прокомментировал ДТП с кортежем президента Wizz Air отменил часть рейсов из Киева по 17 маршрутам В Латвии легализируют украинских заробитчан Вакарчук хочет сажать за "сепаратные переговоры" с Россией “Надо поговорить”: Ведущие NewsOne попали в базу Миротворца Самые важные причины добавить дыню в рацион Филарет выбрал неправильный путь - Варфоломей
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Іноземець без діючого паспорта

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як виявилось, маємо працівника, у якого: російський паспорт, що був дійсний до 2009 року, і є посвідка на постійне проживання безстрокова.

Можливо хтось стикався: чи є дійсною така посвідка без діючого паспорта? Чи може він працювати без дозволу на працевлаштування за таких умов?

Бо зараз Укрсиббанк відмовив йому у видачі з/п картки без наявного діючого паспорта.

Чоловік каже що йому все ок, йому так видали картку Райффайзенбанку і на інших місцях праці проблем не мав... Відсутність паспорту 10 років для нього не проблема... У далекому майбутньому задумується про український паспорт...
Дзвонила на гарячу лінію міграційної служби - нічим допомогти не можуть, приїжджайте у Головне управління на консукльтацію... та й таке...
Думаю, що варто йому оформити паспорт.Це обов"язковий документ для працевлаштування. А в посвідці вказані його паспортні дані? І ще певно повинен бути дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина, так, як він росіянин. А код ідентифікаційний в нього є український?

У посвідці посилання на паспорт нема, код український він має.

Так, він росіянин, але ж має посвідку, тому дозвіл на працевлаштування не потрібен, чи все одно потрібен?
Іноземців, котрі постійно проживають в Україні (та яким видана посвідка на постійне проживання), приймають на роботу на загальних підставах, тобто для них діє такий самий порядок, що і для українських громадян.
При прийомі на роботу працівник зобов’язаний надати трудову книжку, що оформлена за встановленим порядком, та документ, який засвідчує особу. Основним документом, який засвідчує особу, є паспорт. Якщо громадянин приймається на роботу вперше, він зобов’язаний надати довідку про останнє заняття, яка видається за місцем проживання.

Думаю, що йому варто зробити паспорт, інакше при перевірці будуть питання - у Держпраці так точно.
Теж йому це говоримо... надіюся найбличим часом таки зробить...

Просто я дивуюсь як він так працював 10 років без паспорта (у трудовій книжці є багато записів) і отримав картку у Райффайзенбанку! Укрсиббанк і Приват картку не видали )))
Наша історія продовжується... певний час виплачували зарплату цьому працівнику на картку Райффайзен, але тепер кошти на цю картку не зараховуються... з паспортом людина взагалі не спішить, тому ми вирішили його звільнити, але для цього маємо з ним розрахуватися.

У Приваті порадили, щоб він написав заяву - прошу мою зарплату перерахувати на картку директора і що директор віддає зарплату готівкою... але мені ця ідея взагалі не подобається... але як я розумію, готівкових розрахунків і ведення каси нам не уникнути в такому випадку...
Нечемнуся
Наша історія продовжується... певний час виплачували зарплату цьому працівнику на картку Райффайзен, але тепер кошти на цю картку не зараховуються... з паспортом людина взагалі не спішить, тому ми вирішили його звільнити, але для цього маємо з ним розрахуватися.

У Приваті порадили, щоб він написав заяву - прошу мою зарплату перерахувати на картку директора і що директор віддає зарплату готівкою... але мені ця ідея взагалі не подобається... але як я розумію, готівкових розрахунків і ведення каси нам не уникнути в такому випадку...

я звонила сюда , когда узнавала может ли ФОП иностранца с бессрочной устраивать, мне помогли. 0442923989 и 0445753238 только не помню по какому из номеров

Когда я незнаю как поступить, я всегда советуюсь с "плохой Я" и с "хорошей Я". "плохая" дает советы получше, но бить людей постоянно нельзя.
Нечемнуся

Скажите решился ваш вопрос как-то?

Когда я незнаю как поступить, я всегда советуюсь с "плохой Я" и с "хорошей Я". "плохая" дает советы получше, но бить людей постоянно нельзя.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00051199999999996