Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилкова податкова накладна, РК та ліміт

Відправлено користувачем Nata22 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня,
скажіть будь-ласка, є зараз можливість повернути ліміт з S перевищення???

Ситуація звичайна:
- виписали податкову накл.на неплатника, який потім виявився платником (січень).
- в наступному місяці склали РК до помилкової на неплатника (лютий).
- зареєстрували правильну податкову накладну датою першої події на платника (січень, з протермінуванням реєстрації)
- в деклараціїза січень показали ТІЛЬКИ правильну податкову - виникла сума "відхилення" - зареєстрованих податкових більше, ніж задекларованих
- в декларації за лютий НЕ показали РК до помилкової накладної (згідно роз"яснень ДФС!!) - і виникло S перевищення на суму помилкової податкової накладної....

Так у всіх з"їдає ліміт??? Це ж помилкова податкова...

для чого ми робимо тип причини 301 тоді?

сума велика...не знаю,що робити
это головоломка от налоговой, не включаешь ошибочную Нн и рк - если они выписаны в разных периодах - всегда превышение и от него не избавиться
включаешь ошибочную нн и рк - потом сидишь и надеешься что не получишь письмо счастья о том что для включения рк в декларацию нет оснований

у меня тоже висит превышение
Так. це точно. От думаю, чи є зміст брати індивідуальну податкову консультацію? Чи є зміст дзвонити на гарячу лінію ДФС?
найбільше питання -чи хтось колись справився з цією ситуацією? Комусь вернули ліміт з помилкових податкових накладних?


писать нет смысла, я переписывалась пол года - ответ один - так настроена система, она работает только в автоматическом режиме, вручную ничего не исправляется
дякую за відповідь.

це все просто жахливо...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043700000000002