Синоптики дали “дождливый” прогноз до выходных В столичном метро еще один вестибюль начал работать без жетонов В Британии завершилось голосование за нового премьера Разгар вступительной кампании в Украине: количество абитуриентов выросло Доступ к российским соцсетям и сервисам восстановлен не будет - СНБО Что обязательно стоит знать об абрикосах Должен знать каждый: Супрун рассказала, как оказывать помощь в случае ДТП Боевиков на Донбассе хоронят, как скот - СМИ Вопрос коалиции не актуален – Разумков Зеленский запретил рейдерство – новый указ
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Позичка автомобіля у фіз.особи, договір нотаріально посвідчувати?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Позичка автомобіля у фіз.особи, договір нотаріально посвідчувати?

Знайшов кілька бух.статей-пишуть не потрібно, послухав бух.семінар-кажуть, що потрібно.... Як насправді, можливо хтось розібрався у цьому?
Доброго дня, стаття 828 Цивільного кодексу: Договір позички транспортного засобу (крім наземних самохідних транспортних засобів), в якому хоча б однією стороною є фізична особа, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.
Quote
Oleg_s
Позичка автомобіля у фіз.особи, договір нотаріально посвідчувати?

Знайшов кілька бух.статей-пишуть не потрібно, послухав бух.семінар-кажуть, що потрібно.... Як насправді, можливо хтось розібрався у цьому?

Ні.


Quote
Oleg_s
Позичка автомобіля у фіз.особи, договір нотаріально посвідчувати?

Знайшов кілька бух.статей-пишуть не потрібно, послухав бух.семінар-кажуть, що потрібно.... Як насправді, можливо хтось розібрався у цьому?

[reyestr.court.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000484