Синоптики дали “дождливый” прогноз до выходных В столичном метро еще один вестибюль начал работать без жетонов В Британии завершилось голосование за нового премьера Разгар вступительной кампании в Украине: количество абитуриентов выросло Доступ к российским соцсетям и сервисам восстановлен не будет - СНБО Что обязательно стоит знать об абрикосах Должен знать каждый: Супрун рассказала, как оказывать помощь в случае ДТП Боевиков на Донбассе хоронят, как скот - СМИ Вопрос коалиции не актуален – Разумков Зеленский запретил рейдерство – новый указ
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мале під-во, квартальщики по под.на прибуток- баланс до 25.04 чи до 09.05?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємство відповідає критеріям малого підприємства, а по податку на прибуток до квартальщиків (23млн.ГРН.).
Баланс в статистику до 25квітня подавати, чи вже разом з декларацією на прибуток до 09 травня???
В податкову - не пізніше 10 травня.
В статистику подавати не зобов'язані. Але якщо хочете - 25 квітня останній день.
Quote
nikon
В статистику подавати не зобов'язані. Але якщо хочете - 25 квітня останній день.

Малые должны, это микро не подают


Quote
Lin@
В статистику подавати не зобов'язані. Але якщо хочете - 25 квітня останній день.

Малые должны, это микро не подают

Де знайти, про квартальну фін.звітність в статистику для малих підриємтсв?
Проверьте что Вы должны сдавать в статистику по коду ОКПО на сайте статистки
Quote
panaval84
Проверьте что Вы должны сдавать в статистику по коду ОКПО на сайте статистки

Там про баланс не пишуть, ні про квартальний ні про річний....
У нас на сайте областной статистики по поводу финотчетности всем пишут это -

Фінансову звітність на адресу органів державної статистики мають подавати усі респонденти – юридичні особи. Склад і періодичність подання фінансової звітності визначаються Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 № 996-XIV (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419 " Про затвердження Порядку подання фінансової звітності" (зі змінами), національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, затвердженими Міністерством фінансів України, та міжнародними стандартами фінансової звітності, які офіційно оприлюднені на веб-сторінці Міністерства фінансів України.
Да, у нас тоже так пишут. В статистике говорят - на ваше усмотрение.
Мы единщики ЮЛ на 3 группе, читала статью что нам не надо промежуточную подавать.
Вот теперь не знаю что делать? Кто-то из единщиков будет подавать???

******
Кто обязан составлять? Закон о бухучете (ст. 13) предписывает предприятиям, помимо годовой финотчетности, составлять промежуточную финотчетность по результатам первого квартала, первого полугодия и девяти месяцев.

Но есть счастливчики, которые освобождены от этой обязанности. Порядок № 419* разрешает не составлять и не подавать квартальную (промежуточную) финотчетность (1) неприбыльным организациям, (2) предприятиям-единоналожникам группы 3, (3) малым и (4) микропредприятиям**.

* Порядок подачи финансовой отчетности, утвержденный постановлением КМУ от 28.02.2000 г. № 419.

** Подробнее о категориях «крупные/средние/малые/микро-» можете прочесть в статье «Годовая финотчетность за 2018 год: что нужно знать о правилах подачи» (журнал «Бухгалтер 911», 2019, № 4).
Quote
Oleg_s

Проверьте что Вы должны сдавать в статистику по коду ОКПО на сайте статистки

Там про баланс не пишуть, ні про квартальний ні про річний....
Пишут вот в этой самой Постанове № 419 [zakon.rada.gov.ua]

Підприємства, яким відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу та звіту про фінансові результати (крім тих, які зобов’язані складати фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності), та підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів і витрат відповідно до податкового законодавства, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052000000000008