Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилково перерахована передоплата.

Відправлено користувачем TS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нам помилково перерахували передоплату за товар. Ми повернули. Чи повинні ми виписувати і реєструвати ПН, а потім РК?
Сума велика, а у нас не вистачає ліміту ((
Дякую.
почитайте Лист ГУ ДФС у м. Києві від 21.02.2017 № 3805 /10/26-15-12-01-18 [kyiv.sfs.gov.ua]

я не выписываю, но налоговики настаивают на ряде условий- вернуть в течении 5 дней, и (!!) отсутствие договорных отношений. Хотя у меня как раз и договор есть, но если клиент ошибается (платит больше чем должен, второй раз оплачивает счет и т.п.)- я считаю, что именно об этой оплате мы не договаривались)), если кто-то знает метод, по которому можно выписать НН на вторую ошибочную платежку например, послушаю)) Есть бухи, которые выписывают на любой товар и любое кол-во, я против, ну не выписывала я ему ни накладную, ни счет на эту номенклатуру, и составить НН не смогу. И да, требую если сумма значительная, письмо- прошу повернути помилково перераховани..
я тоже не выписываю, т.к. нет договорных отношений и деньги обычно возращены в течении 3-5 дней


Маються на увазі календарні дні, якщо нічого не вказано?
Взагалі, чим це загрожує підприємству? Податкові зобов"язання не зміняться ж, якщо врахувати ПН і РК?
А у Вас договора случайно нет с этой компанией??
На основании чего перечислили??
Договір є, але можна зробити щоб не було.
Вони мали платити в травні, а заплатили раніше.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999