Как быть родителям с детьми без киевской прописки: Детсады стали платными РосСМИ: 37 тысяч жителей ОРДЛО обратились за паспортами РФ Суд разрешил Ощадбанку взыскать более $1 миллиарда с РФ за утраченные активы в Крыму Российский суд признал "законным" приговор украинцу Грибу Зеленскому не нужны ни коалиция, ни коалиционное соглашение Новый премьер Британии пообещал выйти из ЕС до ноября "Нельзя переть против украинцев": Российский телеканал вырезал из боевика фразу В Украине хотят увеличить продолжительность отпуска Зеленский назвал претендента на место Луценко Князев отчитался перед Зеленским по делу Шеремета
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розбіжність з ЄРПН та ЦБД митниці.

Відправлено користувачем jana31 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
В нас виникла розбіжність між даними в ЄРПН та фактично отриманими документами. Одна ВМД є відображена в реєстрі, а в декларацію ми її включили. Тепер маємо перевірку. Можливо хтось стикався з такою проблемою.? Як її вирішували?
Quote
jana31
Доброго дня.
В нас виникла розбіжність між даними в ЄРПН та фактично отриманими документами. Одна ВМД є відображена в реєстрі, а в декларацію ми її включили. Тепер маємо перевірку. Можливо хтось стикався з такою проблемою.? Як її вирішували?

Мав справу з такою проблемою, ПДВ по Уніфікованій митній квитанції МД-1 не зміг знайти в реєстрі СЕА ПДВ.
Довго розбирався чого так, і нічого не з’ясував. В результаті суму ПДВ відніс на собівартість і в кредит не враховував.(правда суми там малі).

Можливо у Вас переробка давальницької від нерезидента? При ввезенні сировини у ВМД показують (принаймі, кілька років тому було так точно) суму ПДВ, але ми її не оплачуємо і в кредит не враховуємо?


Quote
jana31
... Одна ВМД є відображена в реєстрі, а в декларацію ми її включилиї
То Ви мали на увазі НЕ ВІДОБРАЖЕНА в реєстрі? Бо якщо вона у Вас в деці і в реєстрі, то ніяких розбіжностей немає.
З такими питаннями - до брокера потрібно.
А під час перевірки покажете оригінали ВМД, якщо з ними все ОК - то право на ПК у Вас є.
Так немає в реєстрі.
Брокер стверджує що все гаразд документ є, номер присвоєно.. і так даці. Митниця теж все бачить у своїй базі.... А от чому в реєстрі податкових її нема ніхто відповіді не дає.....
Quote
natalka_l

... Одна ВМД є відображена в реєстрі, а в декларацію ми її включилиї
То Ви мали на увазі НЕ ВІДОБРАЖЕНА в реєстрі? Бо якщо вона у Вас в деці і в реєстрі, то ніяких розбіжностей немає.
З такими питаннями - до брокера потрібно.
А під час перевірки покажете оригінали ВМД, якщо з ними все ОК - то право на ПК у Вас є.



НІ ЦЕ ІМОРТ40
Quote
jana31
Так немає в реєстрі.
Брокер стверджує що все гаразд документ є, номер присвоєно.. і так даці. Митниця теж все бачить у своїй базі.... А от чому в реєстрі податкових її нема ніхто відповіді не дає.....
десь колись чула що якщо не стоїть якась галочка, то немає в реєстрі і що такі питання вирішувались через тих хто заповнює ВМД (тобто через брокерів). Але зараз вже і не згадаю хто казав... тому немає можливості перепитати деталі і чи це актуально...

Тут право на ПК, в Вас точно є (абз.4 п.198.2). Єдиний ризик для Вас - відсутність реєстраційної суми. Ваша реєстраційна сума збільшилась на суму ПДВ в ВМД? Якщо збільшилась - то розслабтесь і нічого не робіть.

Ви пишете "Тепер маємо перевірку." , Вам просто запит надіслали? Якщо так, то просто надайте їм документи, вони самі все побачать. І доречі в них є доступ до реєстрів ВМД митниці, могли би відразу побачити що така ВМД існує.
А от за реєстраційною сумою потрібно поспостерігати. Якщо не збільшилась і не збільшиться і після перевірки - то це стане Вашою проблемою... Тоді Вам потрібно буде писати в ДФС і описувати всю проблему. Хоча є шанс що вони в ручному режимі втягнуть її за результатами перевірки...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054900000000002