Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

корпоративна картка прив"язана до о/р

Відправлено користувачем astel33 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Шановні бухгалтера підскажіть будь-ласка хто стикався . В мене на підприємстві відкрили дві корпоративні картки на водіїв(мультивалютні). Але вони на пряму прив"язані вже до основного рахунку 2600 , а не 2605. Раніше коли були 2605 я закидала на 313 і вже з нього списувала всі витрати по корпоративній картці. Як тепер робити проводки по банківській виписці , якщо всі списання йдуть відразу з основного . Тобто на картку я кидаю водію 5000 але вони не змініють залишок по рахунку тільки тоді коли він розраховується. Чи так і залищати 313 рахунок? На перед дякую всім за відповіді.thumbs up
абсолютно непринципиально, как по мне, 311 или 313. Если Вам удобнее отражать корпкарты на 313, ну и продолжайте, в отчетности-то это одна статья в балансе. Единсвенно, чтобы сверить банк 2600 с данными бухучета, Вам нужно 311+313 смотреть в 1С. Да, правильнее всё на 311, я так и делаю, перекидки проводу Дт Кт 311, на разные субконто, тоже все удобно можно просмотреть в 1С. Да, Вы кидаете 5 тыщ водителю, и они не меняют остаток, но если Вы сделаете осв по 311 в разрезе субконто, Вы увидите где сколько есть.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282