Основные правила осеннего питания В Одесской области построят три ветроэлектростанции В Карпатах пошел мелкий снег В Запорожье пассажиры маршрутки задержали карманника Вятрович прокомментировал свою отставку и новый бюджет института В Украине подорожает дизтопливо - эксперт Обманутые инвесторы новостроек вышли на митинг: В центре Киева было перекрыто движение Как проверить продукты на содержание пальмового масла В Киев окончательно пришла осень Мост метро в Киеве закрыли: Мужчина вышел из авто и кричит, что все взорвет
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відрядження за кордон

Відправлено користувачем Iryna_Kul 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
Підскажіть, будь ласка.

Працівник їде у відрядження. Рахунку у валюті немає, каси також. Чи можу перерахувати йому аванс в гривні на особисту картку (еквівалент менше 80 євро добових) ? Він сам вже організовує розрахунки - або карткою буде розраховуватися, або сам обміняє на місцеву валюту...

І якщо витратить за добу більше суми добових, але надасть підтверджуючий чек витрат в євро - маю перерахувати йому різницю в гривні по курсу затвердження звіту?
Аванс можна в грн. При затвердженні авансового звіту: добові - берете курс НБУ на кожен окремий день, коли був у відрядженні, всі інші чеки - курс НБУ на дату затвердження звіту.


Добрий день !
Підкажіть, будь ласка, якщо працівник із закордонного відрядження не має відмітки перетину кордону, що робити з добовими які були виплачені йому наперед. Відмітка є в одну сторону, а при повернені немає.
Добрий день!

Авіаквитки, квитки на автобус, розрахунок з готелю, що він перебував там в ці дні ...
Нажаль нічого не надав, лише відмітка в одну сторону в паспорті, з квитків: лиш ярлик на багаж має.
Мають бути підтвердні документи перебування за кордоном.

За відсутності підтвердних документів сума добових включається до оподатковуваного доходу платника податку. Або, на мою думку, якщо відсутні підтвердні документи (квитки, готель) - працівник має повернути суму добових, як відрядження не відбулося...

Взагалі, дивно, в країні, в яку прибув, якщо поставили штам про в"їзд - мають поставити там і про виїзд...

Якщо відсутній штамп про в’їзд або виїзд, мають бути докази. Можливо, звернутися до уповноваженого співробітника прикордонної служби та подати докази для занесення у паспорт інформації про перетин кордону.
є ще попередня бронь квитка, чи може вона слугувати доказом перетину? Це поїздка була до США і виявляється : вїзд вони відмічають а виїзд ні. А наші прикордонники відмітку зробити теж не схотіли чи не мають робити.
Як варіант, можливо, нехай працівник звернеться до авіакомпанії про надання копії авіаквитків на електронну пошту згідно бронювання (має бути код бронювання, якісь дані...).
якщо авіа то нічого не можна робити, він міг вилетіти з України і полетіти куди завгодно. має бути відмітка про перетин України чи тієї країни
Quote
OlgaPinch
А наші прикордонники відмітку зробити теж не схотіли чи не мають робити.

Недавно изучала этот вопрос.

ЗЗвертаємо увагу: на сьогодні навіть при службових поїздках у «візові» країни відмітки про перетин кордону в закордонному паспорті не обов’язкові. Зрозуміло, за умови, що є інші документи, які підтверджують факт перебування працівника за кордоном (транспортні квитки, рахунки готелів тощо). Якщо ж таких документів немає, то відмітки в закордонному паспорті можуть стати для вас рятівною паличкою-виручалочкою. (https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/2018/june/issue-23/article-36946.html)

Еще в одной консультации писали, что Инструкцию № 59 дополнили новым абзацем (и по аналогии можно и свое Положение о командировках дополнить): У разі втрати, знищення або зіпсуття посадкового талона пасажира відрядженому працівникові з дозволу керівника (або особи, з якою відрядження було погоджено) можуть бути відшкодовані витрати на придбання електронного авіаквитка за умови надання оригіналу довідки авіаперевізника, якою засвідчено стан замовлення та статус електронного квитка, придбаного для окремого пасажира, факт використання електронного квитка повністю за визначеним маршрутом.
Quote
OlgaPinch
Добрий день !
Підкажіть, будь ласка, якщо працівник із закордонного відрядження не має відмітки перетину кордону, що робити з добовими які були виплачені йому наперед. Відмітка є в одну сторону, а при повернені немає.

Відправляйте працівника за довідкою до Державну прикордонну службу (в Києві вона на вул.Володимирська, 26). За заявою видадуть довідку, також можуть вислати вам поштою.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00051699999999999