Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄСВ із зарплати зовнішнього сумісника

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, колеги!
Виникло питання із оформленням на пів ставки зовнішнього сумісника - це жіночка, яка на основному місцю роботи оформлена по догляду за дитиною до 6 років. Довідки з осн.місця роботи не надала, вказала цю інформацію лише в анкеті на прийняття на роботу.

Чи можна на її ЗП не донараховувати ЄСВ до мінімальної?
ЄСВ до минималки для совместителей не дотягивают, у них оплата труда за отработанное время фактическое. ЄСВ платиться с фатически начисленой зп. Смотрите закон о ЄСВ. Нарример оклад за полный отработаный месяц 4200. Совместитель отработал половину времени , ему начислили 2100, ЄСВ к оплате 462грн

Но полная ставка, я полагаю должна быть не меньше минималки, нужно этот вопрос уточнить. У нас стоит для совместителя минималка. В отчете ЕСВ тоже отметка , что без трудовой и неполный рабочее время



Це все зрозуміло - у мене питання в наступному - чи немає у мене ризиків, коли я приймаю на неповний роб.день сумісника, який на словах (без довідки з основного місця роботи) каже, що знаходиться по догляду до 6 років?
Чи не донарахують мені потім ЄСВ?
Принимаете работника без трудовой книжки (!), по совместительству, на неполный рабочий день. Справку с основного места работы чел. представлять не обязан. За что доначисления ЕСВ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000321