Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Работа в праздничные дни

Відправлено користувачем krasa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вот я много писала по тому как дни предоставляю и т.п. Но не уточнила, Блик, скажите вы при вашем графике, как пятидневку ведете или суммированный? Сижу теперь о другом думаю, я при своем графике не стандартном, не вводила суммированный. И зарплату начисляю по месячным окладам по формуле Оклад/ норму дней месяц * на отработанные дни. Я так понимаю при суммированном рабочем месяце такая формула не подходит и нужно начислять Оклад/ норму часов * отработанные часы. Потом читала, что сами для себя можем выбрать любую удобную схему оплаты труда. И совсем уже голова кругом , от графиком и систем оплаты. ВТР у нас не было, сейчас хочу сделать и положения о ЗП тоже. Я просто в приказе оформила, что ЗП 2 раза в месяц и дни выплаты и зарплату начислять по формуле Оклад/ норму дней * на отработанные дни и сотрудников ознакомила. Верно ли я понимаю, что при суммированном зарплата по норме дней не начисляется?

Я когда все читала, то сделала для себя такой вывод, что могу при любом графике работы сотрудников, начислять зарплату любым из способов, которые есть. Единственное , что должно быть соблюдено это минимальная ЗП за полностью отработанное время, по норме 40часвой недели, а все , что выше этой нормы оплата по КЗОТ. Для себя выбрала оклад на норму дней. Поправьте меня пожалуйста , если я не верно трактовала

У випадку застосування підсумованого обліку робочого часу,... коли працівник відпрацював усі робочі години, встановлені йому графіком виходу на роботу (графіком змін), то мають нараховувати оклад, встановлений йому в трудовому договорі (штатному розписі). У випадку коли працівник протягом місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати, щорічній відпустці, на лікарняному, не з'явився на роботі з нез'ясованих причин тощо, то заробітна плата йому нараховується пропорційно відпрацьованому ним часу згідно із встановленим графіком виходів (змін).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301