Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декретні у розділі ІІ форми 1-ДФ

Відправлено користувачем svite 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно враховувати допомогу по вагітності та пологах у розділі ІІ форми 1-ДФ (військовий збір)?
Четких разъяснений нигде нет. Вернее, сначала разъясняли, что там только сумы, которые облагаются военным сбором, потом начали писать письма, что там весь доход. В общем решать Вам. Я считаю, что в военном сборе должны быть только суммы, которые им облагаются. Пусть докажут, что я не права, посмотрю на какой закон или инструкцию ссылаться будут.
Так, погоджуюсь. Кожен бухгалтер сам має для себе вирішити, які суми показувати в 2розділі 1-ДФ.
Я спочатку для себе вирішила, що там мають бути суми, з яких стягується військовий збір. Так подавала кілька років 1 -ДФ. Потім настільки багато стало опубліковуватись консультатцій, статей, роз'яснень, що десь з 01.01.2018 почала показувати весь дохід=1розділу. Перевірку проходила. Ніхто з перевіряючих навіть не вникав в ту суму, яка показується в 2 розд.1-ДФ...


А как на практике? Включаете декретные в разд. ІІ формы 1-ДФ (военный сбор)?
Quote
svite
А как на практике? Включаете декретные в разд. ІІ формы 1-ДФ (военный сбор)?

Я з 01.01.2018 включаю)

До того не включала.
Quote
svite
А как на практике? Включаете декретные в разд. ІІ формы 1-ДФ (военный сбор)?
Нет!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998