Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мінусовий РК на платника ПДВ

Відправлено користувачем Olg@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мінусовий РК на платника ПДВ датою 27.06.19 зареєстрований 15.07.19.
Продавець включає в декларацію за Червень чи вже за Липень?
Я так розумію, що податківці хочуть бачити його у Продавця в декаларації за Липень як невчасно зареєстрований (для Продавця)?
такий РК зареєстрований вчасно (по ПКУ- всі, що виписані з 16 до останього дня місяця- до 15 числа включно наступного місяця)
По ПКУ - так, знаю. Напружують консультації податківців з цього приводу, які говорять, що строк реєстрації такого РК - 15 календарних днів з дня виписки (але тільки для Продавця, тобто включення такого РК в декларацію Продавця).
Доказувати через суд в моїй ситуації не варто, тому й питаю як на практиці.


Не морочьте голову. Во время. Все включают в июнь
15 дней не с дня выписки, а с дня получения РК покупателем
Там немного не так- 15 дней не со дня выписки, а со дня получения. Т.е. если Вы выписали РК 25.06, отправили его покупателю 8.07., а он его зарегистрировал 23.07- вроде как по НКУ все в срок. Но у налоговиков нет механизма отслеживания даты получения РК покупателем. Поэтому все по-старому.
Фекла, Альонка, знаю, что 15 дней с дня получения покупателем. И знаю, что налоговики пишут, что у них нет механизма отслеживать (даже не дату получения, а дату отображения расчета формулы лимита)
Сама офигела, когда увидела в консультации налоговиков 15 кал дней с момента выписки!
Ок, я поняла мнение практиков: включаем в июнь.
Quote
Olg@
Мінусовий РК на платника ПДВ датою 27.06.19 зареєстрований 15.07.19.
Продавець включає в декларацію за Червень чи вже за Липень?
Я так розумію, що податківці хочуть бачити його у Продавця в декаларації за Липень як невчасно зареєстрований (для Продавця)?

Включайте в червень. Включите в липень - будете мати ще й суму перевищення і відсутність реєстраційної.. - ще той гємор.
natalka_l і всім-всім-всім, хто відгукнувся, дякую!
включила в Червень, в кабінеті перевищення немає, начебто все добре
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999