Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок середньої зп для декретних

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. В мене є питання.
При розрахунку сер. зп для декретних, використовуючи постанову 1266 зайшла у глухий кут.
В останньому місяці розрах. періоду перед місяцем нарахування декретних працівниця була у щорічній відпустці, перехідній, тобто 2 дні відпустки були у місяці нарахування декретних. Але я нарахувала за всі дні відпустки у місяці початку відпустки, тобто в останньому місяці для розрахунку декретних.
Ось у мене виникло питання :
У звіті по ЄСВ я розіб'ю цю відпустку, тобто частина нарахувань по відпускним буде вказана окремим рядком майбутнім місяцем, тобто наприклад нарахування у липні за відпустку у липні-серпні. Чи включати мені оцю частину суми відпустки за серпень до розрахунку декретних, тобто у період 12 місяців перед нарахуванням декретних? Адже я нарахування зробила у липні.
В інтернеті не знайшла таких випадків.
Дякую за допомогу.
Це нарахування серпня, не важливо коли вони нараховані, вони у розрахунковий період не входять. Саме для цього вони й розбиваються в звіті, щоб було видно за який період нарахування.
Так а де про прочитати у законодавстві?
Бо в постанові про це не написано?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056700000000004