Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Хто має справу із МД-1? Куди і як проводити ПДВ

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Періодично в нас імпорт розмитнюється із Уніфікованою митною декларацією МД-1, там є ПДВ, яке не проходить через СЕА ПДВ. Не побачивши суми в СЕА, на кредит не відносимо, а тільки на собівартість.
Ні брокер, ні митниця, ні в казначействі нічого зрозумілого не можуть сказати, чому ми платимо ПДВ, а в кредит зарахувати не можемо.

Десь є якесь роз’яснення, або хтось може щось сказати про ПДВ із МД-1?
Quote
Oleg_s
Періодично в нас імпорт розмитнюється із Уніфікованою митною декларацією МД-1, там є ПДВ, яке не проходить через СЕА ПДВ. Не побачивши суми в СЕА, на кредит не відносимо, а тільки на собівартість.
Ні брокер, ні митниця, ні в казначействі нічого зрозумілого не можуть сказати, чому ми платимо ПДВ, а в кредит зарахувати не можемо.

Десь є якесь роз’яснення, або хтось може щось сказати про ПДВ із МД-1?


мд-1 же без ндс...
Quote
link_group_llg




мд-1 же без ндс...

В нас є сума мита і сума ПДВ в МД-1


Як провести УНІФІКОВАНУ МИТНУ КВИТАНЦІЮ МД-1, (імпортні запчастини на 140дол., ПДВ-800грн. мито -150грн.) ?

Так, як ВМД та чек без ПН? Можливо хтось в 1С8 УТП знає як це провести, щоб щоб ПДВ в декларацію ПДВ потрапило?
самое первое- посмотреть, упала ли уплаченная сумма в СЕО, Вы же НДС (и пошлину) на таможне не от Пупкина платили? а от компании?
не сталкивалась, но думаю, как обычная ГТД- заплатили на таможню, растаможились, увидели в СЕО..

если вдруг через СЕО не прошло, да, тогда я бы провела как другой документ- лимит бы не увеличился, но в декларации НК показала б,
позвоните еще в 0800501007 по направлению НДС- они иногда толково разъясняют, спросите про квитанцию.
Quote
Альонка
самое первое- посмотреть, упала ли уплаченная сумма в СЕО, Вы же НДС (и пошлину) на таможне не от Пупкина платили? а от компании?
не сталкивалась, но думаю, как обычная ГТД- заплатили на таможню, растаможились, увидели в СЕО..

если вдруг через СЕО не прошло, да, тогда я бы провела как другой документ- лимит бы не увеличился, но в декларации НК показала б,
позвоните еще в 0800501007 по направлению НДС- они иногда толково разъясняют, спросите про квитанцию.

В електронному кабінеті в СЕА ПДВ цієї суми немає, включати в податковий кредит на основі МД-1, поки, ще не розібрався як.
Можливо є десь якась інструкція, рекомендації, а то питань багато.... ?

За тел. спасибі, спробую....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031