Украинские синоптики предупредили о тумане Лукашенко заявил, что Беларуси не нужен альянс с Россией Молодежь - наш самый ценный клад: Зеленский поздравил студентов СБУ раскрыла схему хищения $38 миллионов в Пивденкомбанке ПЦУ поздравила украинскую молодежь с днем студента Украинский священник стал самым молодым католическим епископом в мире Трамп хочет от Японии $8 млрд на армию США Украинцев ждет понедельник без дождей, но с туманами Милованов объяснил, чего надо бояться при открытии рынка земли В Крыму скоро полностью закроют свободу интернета — Сенцов
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Компенсація під час звільнення

Відправлено користувачем nataliavatseb 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Співробітницю прийнято 01.11.2018р. У січні 2019р. її надано відпустку без збереження ЗП терміном 10днів. З 25 квітня по 28 серпня 2019р перебуває у декретній відбустці (126к.д.) Хоче 02.09.2019р. звільнитися за власним бажанням. Допоможіть порахувати. За яку кількість днів належить виплатити компенсацію під час звільнення? Чи входить у розрахунковий період відпустка вагітність та пологи? Із яких виплат слід обчислити середньоденний заробіток для нарахування компенсації : ЗП+декретні чи як?.
Стаття 78. КЗпП. Невключення днів тимчасової непрацездатності до щорічних відпусток
Дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, а також відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, до щорічних відпусток не включаються.
не путайте автора)- понятно, что не включаются (не есть отпуском), но в расчетный период входят!
итак, у Вас расч период с 1.11.18 по 2.9.19, с исключением дней отпуска за свой счет (ну и конечно, празничных), считайте, посмотрите ссылку [i.factor.ua]
Если увольняете 2.09- он же рабочий день! (при нормальной, 40часовой неделе)- положено начислить зп- а у Вас это 3 зависших дня- 29,30,2- она или эти дни в отпуске, или выходит на работу, или за свой счет


я перепрошую,що вмішуюсь...працівниця після декретної відпустки ..мала написати заяву по догляду до трьох років,або звілитися...,якщо звільняється..як нарахувати розрахункові....? що береться до розрахунку сер. ден..126 к.дн...в розрахунок ?
щось я зависла....як правильно ?? напишіть ...дякую..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000421