Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДВ

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ПДВ
В липні цього року помилково в кредит внесла суму 1000,00.Хоча потрібно було 2000,00.Пн від контрагента зареєстрована вірно на суму 2000,00 ПДВ, в декларацію неправильно підтянула суму. Потрібно подати УР за липень з дод.5, де зробити - 1000,00 і +2000,00,так я думаю???Які проводки в 1С?
Re: ПДВ
Підскажіть,будь,ласка ,потрібно вже за серпень здаватись,а я з липнем не можу розібратись


Re: ПДВ
Дякую за статтю,допомогла мені розібратись.Єдиний нюанс,зараз в мене виникає розбіжність між декларацією за серпень і оборотами по 1С. По програмі, за рахунок уточнень, сума до сплати зменшена,в декларації ж ні. Як з цим бути?
Re: ПДВ
Quote
Zarinka
Дякую за статтю,допомогла мені розібратись.Єдиний нюанс,зараз в мене виникає розбіжність між декларацією за серпень і оборотами по 1С. По програмі, за рахунок уточнень, сума до сплати зменшена,в декларації ж ні. Як з цим бути?
Уточнення проводіть поточним місяцем
Re: ПДВ
та ж поточним проводжу,просто при зміні ж суми кредиту змінилась сума до сплати по програмі,в Декларації ж без змін
Re: ПДВ
Чи де повинна авідображатись ця переплата,на якому рахунку,якщо ми не зможемо зменшити свої ПЗ поточного місяця? цієї ж суми нема в деларації
Re: ПДВ
По идее расхождение в 1С у Вас должно было а июле появиться, когда в программе провели НН на 2000, а задекларировали 1000. А после подачи уточненки должно все выровняться.
Re: ПДВ
По програмі було проведено 1000,00,( не додивилась). Зараз виправляю в серпні. Формую УР,проводок по програмі ж ніяких,а от які проводками вирівняти???По суті ж ця сума буде як переплата
Re: ПДВ
та виправте в програмі липнем, для чого в серпні виправляти?
Re: ПДВ
Зараз постараюсь пояснити яка в мене картина виходить.Роблю виправлення в липні,виходить ,що мені до сплати 4000,ми заплатили вже ж 5000,00(було так в липні).Тепер роблю декларацію за серпень,виходить до сплати 10000,00,а по оборотці ж 9000,00 ,бо ж збільшила суму по кредиту в липні. Виходить ця 1000,00 якби переплата,але ж як це відобразити
Re: ПДВ
4 + 10 = 5 + 9, нє?
Re: ПДВ
Та таке ж...За підсумками липня (до виправлень ) Кт 6412 5000,00.Тобто до сплати 5000,00. Ми заплатили,ДТ315 кт311-5000,00.Кошти списано з ПДВ рах.в сумі 5000,00.Дт 6412 кт 315-5000,00. йдуть обороти по серпню,виходить в липні роблю коригування-і виходить до сплати вже не 5000,00 а 4000,00. І на цю суму,зменшуються обороти серпня. А в декларації ж то ПЗ і ПК без ніяких змін.
Re: ПДВ
серпневі обороти ж не змінні ,виходить до сплати 10000. в програмі 9000, за - 1000,яку я коригую
Re: ПДВ
Ну допроведите августом ту 1000.
Кстати, а почему августом? Вы уточненку в составе августовской деки подаете? Ведь если уточненка самостоятельный документ, то сейчас уже сентябрь, она пройдет сентябрем.
Re: ПДВ
так добре,здаю серпень без ніякого коригування. Потім вереснем роблю УР за липень . ПО 1С ДТ 6412 Кт 6442 1000,00,збільшується сума кредиту на 1000,00 і тим же самим сума до сплати стає менша на 1000,00. Потім будуть вересневі обороти,і ця ж 1000,ніде не відображається. І виходить знову ж таки розбіжність
Re: ПДВ
Хотя я бы допровела июлем. Расхождения с обороткой как раз объясняются тем, что была допущена ошибка и подана корректировка.
Re: ПДВ
Так,допроводжу липнем,бачу цю розбіжність. Розумію в чому причина.Згодна.От,а як мені зробити проводки по коригуванню у вересні,на цю 1000, 00,щоб надалі розходжень не було,йшли обороти,а ця 1000,00 була ж як переплата.
Re: ПДВ
і як я ж зараз допроведу,то й в серпні,і надалі,не йтимуть обороти,СУМА ДО СПЛАТИ щомісячно
Re: ПДВ
ТУТ буде моя 1000,00

У результаті в ІКП виникне переплата ПДВ. Однак скористатися нею, щоб погасити майбутні податкові зобов’язання, не вдасться, позаяк кошти зарахують у ІКП, але не в Казначействі. Там задекларований до сплати ПДВ наступних звітних періодів обліковуватимуть як недоплату, допоки на електронному ПДВ-рахунку не з’являться кошти і Казначейство не перерахує їх до бюджету.

Відповідно, в ІКП знову виникне переплата. Повернути її можна лише на електронний ПДВ-рахунок. Подайте контролерам заяву довільної форми (п. 43.4, 43.4-1 ПК). Після того як кошти зарахують на електронний ПДВ-рахунок, їх можна повернути на поточний рахунок у банку. Для цього знову-таки подайте заяву, але вже у вигляді додатка Д4. Подайте її разом із декларацією з ПДВ за поточний звітний період.
Re: ПДВ
Ну так допроводите либо июлем, либо месяцем уточненки.
Если июлем, то после подачи уточненки расхождение само пропадет, ничего больше проводить не надо.
Re: ПДВ
І тобто зараз я здаю УР вереснем ,уточнюю вересень.Потім здаю декларацію за серпень,без ніяких коригувань,оскільки подавши УР,я відкоригигувала лише неправильно зазначений кредит липня,і ця сума зависне як переплата
Re: ПДВ
уточнююте липень
Що там зависне, я не в курсі, давно не здавала УР. Скоріше за все ця сума зависне у розрахунках з бюджетом як переплата, а по деклараціях будуть знімати повні суми.
Re: ПДВ
Quote
Zarinka
.... У результаті в ІКП виникне переплата ПДВ. Однак скористатися нею, щоб погасити майбутні податкові зобов’язання, не вдасться, позаяк кошти зарахують у ІКП, але не в Казначействі. Там задекларований до сплати ПДВ наступних звітних періодів обліковуватимуть як недоплату, допоки на електронному ПДВ-рахунку не з’являться кошти і Казначейство не перерахує їх до бюджету.

Відповідно, в ІКП знову виникне переплата. Повернути її можна лише на електронний ПДВ-рахунок. Подайте контролерам заяву довільної форми (п. 43.4, 43.4-1 ПК). Після того як кошти зарахують на електронний ПДВ-рахунок, їх можна повернути на поточний рахунок у банку. Для цього знову-таки подайте заяву, але вже у вигляді додатка Д4. Подайте її разом із декларацією з ПДВ за поточний звітний період.
не робіть так як тут написано! Брєдова і недостовірна консультація. Вам не буде вистачати реєстраційної суми.

Якщо Ви заплатили по деці більше, а потім подали УР і сума зменшилась, то Ваша переплата буде на старому особовому рахунку в ДПІ. НЕ пишіть заяву на перекидку!!!! Цю суму можна або використати на штрафи (невчасна реєстрація ПН, невчасна подача деки і т.д.) або навіть якщо будуть зобов'язання з ПДВ по деках в наступних періодах! Наприклад в Вас по деці за вересень буде до сплати 7 тис.грн. (на особовому в переплаті буде 1 тис.), то можете на СЕА заплатити 6 тис.грн., а 1 тис. зарахується сама з особового (і тут немає нюансів з реєстраційною сумою).
Re: ПДВ
Quote
natalka_l
... або навіть якщо будуть зобов'язання з ПДВ по деках в наступних періодах! Наприклад в Вас по деці за вересень буде до сплати 7 тис.грн. (на особовому в переплаті буде 1 тис.), то можете на СЕА заплатити 6 тис.грн., а 1 тис. зарахується сама з особового (і тут немає нюансів з реєстраційною сумою).
Це з практики, чи теорії? Додатково санкції нараховують?
Re: ПДВ
Quote
olex
...Це з практики, чи теорії? Додатково санкції нараховують?
це з практики. я вже не одноразове про це тут писала. І думаю є люди які самі пробували такий варіант і можливо відпишуться якщо проситають.
А на рах. консультації що в цитаті, то там якраз не правильно написано: при поверненні суми з особового на електронний - не збільшується реєстраційна сума. А при поверненні з електронного на р/р саме потрібна ця реєстраційна сума. Тому гроші зависають майже на завжди! (до поки не буде анульовано платником ПДВ).
Re: ПДВ
Цікаво зібрати статистику. У мене давно висять суми. Повернути на поточний неможливо, оскільки за платіжками давно минув термін давності (це - одна з вимог), а повернути на спецрахунок, якщо не помиляюсь, не передбачено законодавством (якщо нічого не змінилось).
Re: ПДВ
natalka_l, доброго дня, підкажіть будь ласка, я так розумію у вас була схожа ситуація. Якщо в мене виникла переплата по особовому рахунку, я подала лист на повернення на електронний рахунок і мені тепер телефонують з податкової що грошей в них немає для повернення і необхідно лист переписати на меншу суму. Або вони все одно не повернуть суму і через мінус на електронному рахунку в мене не будуть реєструватись податкові накладні. Я підозрюю, що немає зв'язку між мінусом на електронному рахунку та реєстраційною сумою, але в такій ситуації ще не була. Читала в ваших відповідях, що ви також подавали на повернення сум на елетронний рахунок і в вас вона залишалась на переплаті по О/р ( тобто на електронному був мінус) , чи впливало це на реєстрацію ПН?
Re: ПДВ
Добрый день куда эта суммв была перечислена на бюджетный или спецсчет НДС
Re: ПДВ
Quote
datonal
Добрый день куда эта суммв была перечислена на бюджетный или спецсчет НДС
Добрый день, на електронный счёт
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996