Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДВ

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: ПДВ
Quote
tatala
.... Читала в ваших відповідях, що ви також подавали на повернення сум на елетронний рахунок
Щось Ви не правильно прочитали, бо я писала щоб так НЕ РОБИЛИ! Я так ніколи і не робила, але знаю людей які таке зробили і зараз мають "підвішені суми" якими не можуть скористатись.
В зв'язку з чим в Вас виникла переплата саме на особовому рахунку?
Мінус на електроному в теорії бути не може (це уявіть як на Вашому банківському рахунку мінус). Але на практиці я бачила таке в реєстрі транзакцій (через помилки допущені п-вом при заповненні УР).
Re: ПДВ
Quote
natalka_l

.... Читала в ваших відповідях, що ви також подавали на повернення сум на елетронний рахунок
Щось Ви не правильно прочитали, бо я писала щоб так НЕ РОБИЛИ! Я так ніколи і не робила, але знаю людей які таке зробили і зараз мають "підвішені суми" якими не можуть скористатись.
В зв'язку з чим в Вас виникла переплата саме на особовому рахунку?
Мінус на електроному в теорії бути не може (це уявіть як на Вашому банківському рахунку мінус). Але на практиці я бачила таке в реєстрі транзакцій (через помилки допущені п-вом при заповненні УР).
Так я ж заявила на повернення с особистого рахунку на електронний , а не розрахунковий. Вони зараз його не повертають. Плачу по де-ці як треба, з врахуванням того що переплата висить на особовому рахунку, в результаті на особовому рахунку недоїмки немає. А натомість поступово утворюється переплата, по мірі того як ми платимо на електронній рахунок. Адже податкова так і подає далі реєстри на перерахування з нього і вони автоматично зписуються на особовий рахунок. Поки гроші не надійшли на ел.рахунок , сума якої не вистачає для погашення по поданому податковою реєстру стоїть в колонці "заборгованість"
Re: ПДВ
Податкова хоче грошей, тому шантажує , що якщо ми не поповнимо ел. рахунок на суму з колонки "заборгованість по реєстру" не будуть реєструватись податкові накладні ( начебто суми до погашення цього боргу не йтимуть в р.ліміт). А я читаючи формулу СЕА , розумію, що все що я плачу на ел.рахунко автоматично потрапляє в реєстраційний ліміт. Може я щось не розумію? Просвітіть з висоти свого досвіду будь-ласка


Re: ПДВ
Quote
tatala
...Так я ж заявила на повернення с особистого рахунку на електронний ....
А я вже 3-ій раз в цій темі пишу, що так робити не треба, що в такому випадку в Вас не збільшується реєстраційна сума і гроші зависнуть на електронному рахунку майже назавжди!
Quote
tatala
...Вони зараз його не повертають....
повертають, але лише у випадку, якщо гроші на особовий рахунок зайшли з вашого р/р безпосередньо на прояму, а не з електронного
Quote
tatala
...Плачу по де-ці як треба, з врахуванням того що переплата висить на особовому рахунку, в результаті на особовому рахунку недоїмки немає....
Якщо Ви платите на СЕА саме стільки скільки по деках, значить у Вас була переплата на особовому ще до запровадження СЕА (якщо окремо ніяких перерахувань на особовий не робили). От я питаю як вона виникла, в звязку з чим?
Quote
tatala
...не будуть реєструватись податкові накладні ....
Суму на яку Ви можете зареєструвати податкові накладні, Ви можете побачити і в Витягу на Запит щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». Або подивитись цю суму в ЕКП реєстрі операцій. Якщо там плюсова сума - то накладні Ви реєструвати можете.

От зараз 25 число, яка у Вас сума до сплати по деці за серпень? Платили вже чи ні? Яка сума коштів є на електронному рахунку?
Re: ПДВ
Quote
natalka_l

...Так я ж заявила на повернення с особистого рахунку на електронний ....
А я вже 3-ій раз в цій темі пишу, що так робити не треба, що в такому випадку в Вас не збільшується реєстраційна сума і гроші зависнуть на електронному рахунку майже назавжди!
ну звичайно в СЕА не потраплять, бо вони туди потрапили, коли я їх перераховувала, а зараз мені від них повернення треба для того лише, щоб ота графа "заборгованість" з електроного кабінету закрилась

По де-ці зобов'язання 1202 тис., сплатила 769 тис. , бо на особовому переплата 435. на особовомоу зараз перепалат 2 тис. ( 2 просто треба було для реєстраціїї ПН, але вони зписались з ел. р. на о/р бо реєстр податкова подала на 1202 тис.) Тобто на ел. рах 0, в графі заборгованість 433 тис., при цьому на особовому рахунку переплата 2 тис
Re: ПДВ
Quote
tatala
По де-ці зобов'язання 1202 тис., сплатила 769 тис. , бо на особовому переплата 435. на особовомоу зараз перепалат 2 тис...
тут правильно...
По решті відписала в приват
Re: ПДВ
Quote
olex
Цікаво зібрати статистику. У мене давно висять суми. Повернути на поточний неможливо, оскільки за платіжками давно минув термін давності (це - одна з вимог), а повернути на спецрахунок, якщо не помиляюсь, не передбачено законодавством (якщо нічого не змінилось).
При такому варіанті як я писала (тупо не платити ПЗ по деці на електронний рахунок), в документі "Реєстр транзакцій" зявляється сума "заборгованість" і ніби мінус на електронному рахунку (суто по цьому документу). На реєстраційну суму ця заборгованість поки що не впливає (це перевірено) і на реєстрацію ПН також. Пишу "поки що", бо невідомо як буде в майбутньому. На особовому ніяких боргів немає, все гарно закривається.
Але, всі наступні поповнення електронного рахунку, будуть автоматично перераховуватись на особовий рахунок в межах суми оцієї віртуальної "заборгованості". Тому, якщо у Вас великі суми зобов'язань і вони є щомісяця, то краще такий варіант не застосовувати, бо ця заборгованість в документі "Реєстр транзакцій" буде постійно рости і не відомо/не перевірено на що воно може вплинути в майбутньому!!!
Експерименти краще робити на невеликих сумах.
olex, якщо у Вас давно висять суми і вони туди потрпапили ще до СЕА, то по чесному податкова за своїми внутрішніми наказами мала би їх "списати" після того як минуло 3 роки. Але, в звязку з введенням програми "податковий блок" там все змішалось в кучу. Списання зобовязань якимсь чином все рівно відображається по старому особовому рахунку (і навіть ніби зберігається хронологія). Це означає, що Ви можете спробувати написати заяву на перекидку невеличкої суми з особового на електронний (для перевірки) - якщо вдасться, то використати Ви її зможете лише для погашення ПЗ по деках (повернути на р/р точно не вийде). Тому, заяву написати можете спробувати, тут Ви точно нічого не втрачаєте.
Re: ПДВ
Дякую.
Щодо заяви є проблема. Там, на особовому, усе так змішалось, що не зрозуміло, які платіжки зазначати у заяві як підстава оплати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037399999999999