Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка головного бухгалтера

Відправлено користувачем Svetlana_897 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, Головний бухгалтер йде у відпустку по вагітності та пологам.
Оскільки на даний момент на підприємстві лише один працівник бухгалтерії, і на її місце не планується прийняття іншого,
видаємо Наказ, відповідно до якого, тимчасово виконуючим обов'язки Голов.бух. буде Директор, з доплатою 50% від посадового окладу.
Питання:
1. Директору ж проводиться доплата за В.о. тимчасово відсутнього працівника?
2. Як бути з ЕЦП на звітах?
Я так розумію, що на період тимчасового виконання обов'язків Голов.бух. Директором, ніяких повідомлень про це в податкову подавати не потрібно.
Наразі на звітах стоїть - печатка, ЕЦП Директора і ЕЦП Бухгалтера.
У налаштуваннях M.E.Doc у розділі "хто підписує звітність" можна вибрати - печатка, директор, але ж у такому випадку у місці підпису Головного бух. ніякого підпису стояти не буде. Хіба там не повинен бути підпис Директора?
А як, ви уявляете, буде ставити підпис ГБ?
Quote
olex
А як, ви уявляете, буде ставити підпис ГБ?

Ну якщо є така посада і є людина що тимчасово виконує обов'язки, то чи не повинен бути підпис т.в.о. навтроти посади Голов.бух.?
На гарячій лінії ДФС мені відповіли (зачитали з якогось джерела), що має бути підпис уповноваженої особи.
Ось я і заплуталась.
Податкова каже, що потрібен підпис уповноваженої особи, а технічно в програмі можливо проставити лише печатку та один підпис директора.
Можливо хтось із таким стикався?
Як же воно має бути насправді?


1. Доплата не обов'язкова (в директора ж напевне вище оклад ніж у ГБ)
2. Якщо тимчасово виконувати обов'яки директор - подати 1-опп (відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського обліку), де в графах зазначаєте дані директора
3. Після цього прибираєте з медка свій підпис (і з підпису податкових накладних, і звітів) - залишається директор і печатка.
Стосовно підписів із ПКУ:
48.5. Податкова декларація повинна бути підписана:
48.5.1. керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до контролюючого органу. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником; ....
Я думаю, що на період декретної відпустки, необхідно переподати 1-ОПП. Анулювати сертифікати на електронні ключі в податковій + змінити картку зі зразками підписів у банку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000346