Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Пеня під час судового оскарження

Відправлено користувачем knopka777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, чи нараховується пеня за весь період, починаючи від дати граничного сроку сплати з ППР, в разі прийняття судового рішення на користь контролюючого органу?
Чому мені інпектор каже, що нараховуєтся від граничного терміну сплати по ухвалі суду? І як розрахувати пеню, якщо ППР, який оскаржується- це штраф на штраф за невчасну реестрацію? Яку суму брати в розрахунок: суму штрафу за невчасну реєстрацію плюс штраф за невчасну сплату цього штрафу і пеня?


Quote
knopka777
Чому мені інспектор каже, що нараховується від граничного терміну сплати по ухвалі суду?....
Некомпетентна, не в курсі? - запитайте в неї. Ну і Вам же так краще ))))
Пункт 129.1 ст.129
129.1. Нарахування пені розпочинається:
129.1.1. при нарахуванні суми грошового зобов’язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов’язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
Зупиняється строк тільки по ст.130.

Quote
knopka777
І як розрахувати пеню, якщо ППР, який оскаржується- це штраф на штраф за невчасну реєстрацію?.
Пеня розраховуються з суми зобов'язання. Штраф це також зобов'язання для розрахунку пені (п.129.4 ПКУ). В тому ж пункті і формула. Тому і перший штраф і другий це зобов'язання. А взагалі потрібно читати Ваші судові рішення, я ж їх не бачу.
Коли в ЕКП закинеться рішення суду і сплати ПЗ по рішенню суду, тоді автоматично в ЕКП буде розрахована пеня, можете звіритись і заплатити її окремо
Дякую, судового рішення ще немає, спробували оскаржити лише в адмін. порядку. Суми ППР немаленькі, юрист попросив розрахувати пеню в день, щоб прийняти рішення, чи варто позиватися до суду, щоб у випадку програшу не довелося ще пеню сплачувати за весь період судового оскарження.
Про п. 129,1 я знаю, просто інспектор так впевнено мені розповіла процедуру, коли вони пишуть якийсь лист на відміну нарахованої пені за період суду і вона знімається, і потім нараховується лише пеня, якщо не заплатити з граничної дати в ухвалі. І дехто з практиків мені казав, що інколи в ухвалі вказується і сплата-несплата пені. Тоді я не розумію, всеж таки, що регулює - суд чи податковий кодекс?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040499999999999