Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок суми перевищення ПДВ

Відправлено користувачем 335369 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Шановні колеги, в кабінеті платника сьогодні побачила,що в мене перевищення суми ПДВ в розрахунку. Ніколи з цим не мала діла. Які мої подальші дії і чому так може трапитися? Прошу Вашої допомоги.
Перевищення - это значит в декларации сумма обязательств больше чем зарегистрировано НН и РК. Сверьте свои НН с декларациями, может ошиблись где-то. Еще превышение может возникнуть из-за минусового РК, который зарегистрирован в следующем месяце. Это глюк их расчета, который уже несколько лет никто и не думает исправлять.
Спасибо большое за разъяснение.Я все поняла.


то так і лишати цю суму в перевищенні чи можливо щось зробити?
Для начала нужно понять из-за чего сумма превышения возникла.
Це прострочена реєстрація "-" рк
Продавец может включить в декларацию просроченный РК на минус обязательств только по дате регистрации, так что превышение возникло закономерно. Нужно делать уточненку и исключать просроченный РК.
В мене склалась така ситуація... Я зареєструвала зведену податкову накладну 31.12,помилково включила зайву податкову на пристойну суму. В січні помилка була виявлена.тому я зробила р/к до зведеної пн, знявши суму. Р/к від 31.12 мінусовий, і зареєстровано 17.01.(прострочена реєстрація). В декларацію за грудень включено податкову з неправильною сумою, р/к не включено, оскільки прострочена реєстрація,включаю тільки після реєстрації в декларацію за січень. І тут після здачі декларації в мене з'являється Сума перевищення. Підскажіть,що не так я зробила і як виправити???
АААА, мені потрібно було в таблиці 1.1 додатка 5 зазначити цю суму???так виходить??зараз потрібно подати УР з додатком 5?
хоча ж ні ...при чому тут 5 дод
Quote
Zarinka
В мене склалась така ситуація... Я зареєструвала зведену податкову накладну 31.12,помилково включила зайву податкову на пристойну суму. В січні помилка була виявлена.тому я зробила р/к до зведеної пн, знявши суму. Р/к від 31.12 мінусовий, і зареєстровано 17.01.(прострочена реєстрація). В декларацію за грудень включено податкову з неправильною сумою, р/к не включено, оскільки прострочена реєстрація,включаю тільки після реєстрації в декларацію за січень. І тут після здачі декларації в мене з'являється Сума перевищення. Підскажіть,що не так я зробила і як виправити???
Це ПЗ, нада було включати Ваш РК в 12.2019, тоді б Перевищення не було б.
Та ні, це ж ПЗ в мінус, яке зменшує суму до сплати в бюджет, включається по даті реєстрації.
Наскільки пам'ятаю, у людей виникала сума перевищення саме через те, що вони включали мінусовий прострочений РК в деку по даті виписки. Треба в кабінеті подивитись, що вплило на суму перевищення. Там розділ про перевищення є.
Добрый день, зарегистрировала налоговую накладную за октябрь с не правильной датой первого события, чтоб исправить ситуацию: нужно зарегистрировать накладную правильной датой и РК с типом причины "103" на аннулирование налоговой с не правильной датой. Какой датой делать РК , чтоб не возникло превышение?
Дата РК здесь роли не играет. В декларацию он пойдет в месяце его регистрации вашим контрагентом. Превышение возникнет если вы сейчас зарегистрируете новую налоговую за октябрь. Исчезнет когда сдадите уточненку к декларации за октябрь
Quote
Фекла
Дата РК здесь роли не играет. В декларацию он пойдет в месяце его регистрации вашим контрагентом. Превышение возникнет если вы сейчас зарегистрируете новую налоговую за октябрь. Исчезнет когда сдадите уточненку к декларации за октябрь
Получается, нужно зарегистрировать нн с правильной датой и сдать уточненку к декларации за октябрь, т.е. в декларации будет правильная и не правильная нн (задвоится НО) , а в декларации за ноябрь отразить РК на минус к не правильной нн ? правильно я поняла и ситуация выровняется?
да, если контрагент зарегистрирует вашу корректировку в ноябре
Могут возникнуть обязательства за октябрь по удвоенной НН
да,Контрагент зарегистрирует в ноябре, удвоенные обязательства я поняла, получается по другом никак ситуацию не исправить, я июле-августе по другому сделала и вылезло перевищення - дпс акт прислало с штрафом, поэтому и спрашиваю, чтоб на те же грабли не наступить. и еще нн новую регистрировать, рк к не правильной и уточненку к декларации - это нужно в один день ? тогда перевищення не будет или можно и на следующий уточненку сдать?
в один день не обязательно
Quote
Фекла
в один день не обязательно
Спасибо за помощь, рк тип причины 103 правильно?
добрый день! подскажите как лучше поступить

в далеком прошлом , но три года еще не истекли, поставщик зарегил РК на НК с "-" . а мы забыли на эту сумму подать свой РК на НО с "-" . т.к. у нас налоговый кредит в доле , но в Декларации по НДС в Додадке 1 сняли эту сумму
появилось перевищення , будь оно не ладно
теперь как лучше поступить
1. зарегить РК к НО сейчас возможно к тому периоду или нужно УР два раза делать?

2. если все получится и зарегистрируется РК к НО с "-" уменьшится только Перевищення? или и рег.лимит тоже уменьшится?
3. будет ли штраф ?
спасибо
Quote
Фекла
Дата РК здесь роли не играет. В декларацию он пойдет в месяце его регистрации вашим контрагентом. Превышение возникнет если вы сейчас зарегистрируете новую налоговую за октябрь. Исчезнет когда сдадите уточненку к декларации за октябрь
Получается в уточненке штраф нужно начислить 3%, потому что я включаю нн с не правильной датой и правильной датой ( то есть задваивается сумма НО) и увеличивается сумма к оплате ндс за октябрь? как-то порядок не до конца продуман, пишут, что не правильная нн не показывается в декларации ( в данном случае у меня в уточненке) , так как не было первого события, а показывать нужно чтоб не вылезло перевищення, правильно я понимаю?
Давно не зарегистрировали НН на неплатника,из-за уточненки эта сумма вылезла в перевищення,сейчас:
1.Проверить не прошло ли три года?
2.Три года с момента выписки НН или уточненки?
3.Если зарегить,то сумма з перевищення перейдет в реглимит?
По ідєї має зареєструвацця за рахунок суми перевищення...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Але мені регліміт збільшиться на цю суму?Чи мене щось понесло не туди?Просто зменшиться рядок 6 і все?Є сенс реєструвати?
Ну як же він збільшицця, якшо ви на цю ж суму зареєструєте РК...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а если РК минусовый?
Теж ситуація з зависшим перерахунком. У травні та червні 2020 р. виписали і зареєстрували помилкові ПН. У липні 2020 р. виписали і відправили на реєстрацію РК з мінусом на травневі, червневі ПН. РК податкова заблокувала. Після подачі пояснення все ж таки зареєстрували РК. А от сума перевищення лишилася на рівні і ліміт не збільшився. У декларацію відповідно не включала ПН. А що як подати УР за травень, червень і 3% штрафу не нараховувати? Чому це із-за не доробок СЕА платники повинні попадати на штрафи. Всі помиляються... Дякую.
проблема что нет четкого понимания и механизма с этим "перевищенням "
и мы как слепые котята , методом тыка исправляем ....
Людоньки, поможіть новачку.
З жовтня стала платником ПДВ. Сума ПЗ за місяць 56546 грн. Сума ПК за місяць 667. До сплати 55879.
Ел. рахунок поповнила на 39700. Відповідно ПДВ до сплати за жовтень 16179.
Куди я цю суму мала заплатити? На свій ел. рахунок чи на ті реквізити ПДВ, що в кабінеті платника?
Бо я їх заплатила по реквізитах з кабінету і там зараз все гарненько: сума нарахованого=сумі сплаченого. Але реєстраційний ліміт зараз мінусовий...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000453