Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок суми перевищення ПДВ

Відправлено користувачем 335369 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Треба було на рахунок СЕА платити, а податківці самі з нього знімають сумму по декларації. Тепер у Вас не тільки ліміт мінусовий, а й на рахунку СЕА заборгованість висить. Коли наступного разу Ви його поповните, сума 16179 одразу піде в бюджет і на особовому буде переплата. Ні в якому разі не повертайте цю переплату на рахунок СЕА, бо ліміт не збільшиться. Просіть повернути на поточний рахунок, а потім платіть на СЕА з поточного, тільки так ліміт збільшиться.
Уточнюю: частина ПН за жовтень є заблоковані. Я їх показала в додатку 5 в таблиці 1.1
Quote
Blick
Треба було на рахунок СЕА платити, а податківці самі з нього знімають сумму по декларації. Тепер у Вас не тільки ліміт мінусовий, а й на рахунку СЕА заборгованість висить. Коли наступного разу Ви його поповните, сума 16179 одразу піде в бюджет і на особовому буде переплата. Ні в якому разі не повертайте цю переплату на рахунок СЕА, бо ліміт не збільшиться. Просіть повернути на поточний рахунок, а потім платіть на СЕА з поточного, тільки так ліміт збільшиться.

ото я "розумниця".....а яка ймовірність того, що податківці повернуть цю переплату?


Я не пробувала, але читала що повертають.
Quote
SPPVV
Уточнюю: частина ПН за жовтень є заблоковані. Я їх показала в додатку 5 в таблиці 1.1
Це правильно. Тепер коли розблокують, вони зареєструються за рахунок суми перевищення навіть при мінусовому ліміті.
Quote
Blick

Уточнюю: частина ПН за жовтень є заблоковані. Я їх показала в додатку 5 в таблиці 1.1
Це правильно. Тепер коли розблокують, вони зареєструються за рахунок суми перевищення навіть при мінусовому ліміті.
Вони то зареєструються за рахунок суми перевищення, але я не розумію, чому після реєстрації дана сума перевищення не зменшується. Коли по нормально вона має зменшитись...
Чому не зменшується? Перевищення зменшується, ліміт не міняється. Наприклад, зареєструвалася ПН на 1000 грн, сума зареєстрованих збільшилась на 1000, сума перевищення зменшилась на 1000, ліміт лишився незмінним.
Вернут если нет долгов по другим налогам
[news.dtkt.ua]
Quote
Blick
Чому не зменшується? Перевищення зменшується, ліміт не міняється. Наприклад, зареєструвалася ПН на 1000 грн, сума зареєстрованих збільшилась на 1000, сума перевищення зменшилась на 1000, ліміт лишився незмінним.
Та я розумію, що зменшується. Але от в кабінеті зависло. Як зайти в кабінеті в Реєстрація ПН-Видані ПН, бачу зареєстровані ПН. А от в СЕА ПДВ-Інформація про суму перевищення - немає даних ПН.Якийсь абсурд.
Забираю свої слова назад, податкова ще не розблокувала дані ПН.
А в реєстрі операцій ці ПН є? Може у виданих не тільки зареєстровані показуються. Вони ж якось фіксують, що ці ПН надіслані на реєстрацію, щоб потім за них не штрафувать, так може якраз такі заблоковані у виданих і лежать?
Є у виданих, просто при експорті в ексель статус Пн не підтягує, а в кабінеті як дивится, то червоним пише "реєстрацію зупинено"
Quote
Blick
А в реєстрі операцій ці ПН є? Може у виданих не тільки зареєстровані показуються. Вони ж якось фіксують, що ці ПН надіслані на реєстрацію, щоб потім за них не штрафувать, так може якраз такі заблоковані у виданих і лежать?
І відповідно у реєстрі операцій немає.
Допоможіть будь ласка.Реєстраційний ліміт =0грн,а декларація від"ємне значення 200тис.Виходить,що постійно немаю коштів на реєстрацію,не можу ніяк придумати що б це звірити?
добрый день! а если не показала в дод5 в табл 1.1 заблокированные НН? исправлять? за ноябрь можно подать еще звитну нову, а вот за октябрь - как быть?
Quote
panaval84
добрый день! а если не показала в дод5 в табл 1.1 заблокированные НН? исправлять? за ноябрь можно подать еще звитну нову, а вот за октябрь - как быть?
Если не показали в табл 1.1, не сможете зарегистрировать их за счет суммы превышения. Если лимита достаточно, думаю, можно оставить как есть. Иначе я бы подала за октябрь нулевую уточненку с табл. 1.1 в додатке 5.
Спасибо, но пришел ответ по скарге - отказ. Будем обжаловать в суде, т.к. сумма прилиная!
Quote
panaval84
добрый день! а если не показала в дод5 в табл 1.1 заблокированные НН? исправлять? за ноябрь можно подать еще звитну нову, а вот за октябрь - как быть?
Сначала тоже не показывали в дод5 в табл 1.1 ., но перед подачей "пояснення до заблокованих ПН", отправили уточньонку по ПДВ с дод5 в табл 1.1. После получения решения комиссис, НН разблокоровали в счет суммы превишения.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000408