Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄСВ до мінімального рівня

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Веду ФО-П, дав завдання взяти на роботу співробітника (родича), якому для того щоб стати в цент зайнятості потрібно хоча б раз на тиждень виходити на роботу на протязі 3 місяців, з оформленням трудової книжки, як сам центр зайнятості йому і порадив. На скільки я розумію, я повинна буду донараховувати йому ЄСВ до мінімального рівня, других же варіантів не існує? Не визве це перевірки від трудовиків?
Может вызвать недовольство налоговиков, когда они 1ДФ получат. Не знаю как сейчас, но в 2012 году налоговики стучали инспекции по труду на те предприятия, у которых зарплата меньше минималки, и инспекция приходила.
Раз уж Ваш ФОП хочет родственнику помочь, может раскошелится и на НДФЛ с минималки, и оформит на полную ставку.
Здравствуйте. ФОП прийняв працівника з 12 листопада, але хоче заплатити єсв до мінімального рівня , щоб місяць повністю зарахувався в стаж Це не розцінять як порушення? Дякую.


Ну пусть премию выдаст, чтоб до минималки дотянуть. Хотя все равно в стаж месяц полностью не засчитается, Вы же количество дней трудовых отношений неполное укажете.
Quote
Blick
Ну пусть премию выдаст, чтоб до минималки дотянуть. Хотя все равно в стаж месяц полностью не засчитается, Вы же количество дней трудовых отношений неполное укажете.

Дякую)))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000004