Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Облік безвідпосткової позики прицівникам. Чи потрібно дисконтувати?

Відправлено користувачем nikiticn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Видавали працівникам підприємства безвідсоткові позики, є позики строком на 1,5 і 2 роки, які до 29 жовтня непогашені. У ф.1-м у рядку 1155 Інша поточна дебіторська заборгованість показувала дану заборгованість. Тепер сумніваюся чи не відносити її до довгострокової заборгованості та в якій саме графі фін.звітності відображати і чи дисконтувати у зв.язку із змінами внесенеми наказом Мінфіну від 16.09.19 р. № 379? Дякую за допомогу.
Станом на 31.12.19 який термін залишився до погашення - більше 12 місяців чи ні?

Якщо більше - потрібно дисконтувати.
Якщо 12 чи менше - не потрібно.
12 місяців і меньше, тому не будемо дисконтувати. Дякую.
Але хотілося б на майбутнє розібратися як правильно це робити якщо платежі регулярні.
Є формула PV=FV*Kd, де PV - поточна вартість, FV - майбутня вартість, Kd - коеф. дисконтування.
Н-ад: станом на 31.12.19 р. заборгованість по позиці 18 тис., регулярний платіж - 1 тис., платити ще 1,5 року. Як правильно продисконтувати? Зіштовхуюся з дисконтуванням вперше. Дякую.


Дайте почту, сброшу подробную инструкцию. Возводить в степень можно на сайте или на инженерном калькуляторе( он есть в каждом компьютере, нужно переключить)
Quote
INNA1970
Дайте почту, сброшу подробную инструкцию. Возводить в степень можно на сайте или на инженерном калькуляторе( он есть в каждом компьютере, нужно переключить)
Відправте, будь ласка, і мені Iva_zoriana@hotmail.com
Сбросьте и мне пожалуйста. У меня ссуд очень много. 31425860@ukr.net Спасибо)
Буду дуже вдячна за інструкцію! Частенько користуємося пфд, деколи виходимо за межі року

tiex12@meta.ua
Добрий ранок! Можно ще інструкцію на пошту? ViolettaR@ukr.net
Дякую велике!
Добрий день. Будь ласка попрошу теж інструкція. Буду дуже вдячна. oks.remez@gmail.com
Добрий день. Будь ласка попрошу теж інструкцію. Буду дуже вдячна. oks.remez@gmail.com
Добрый день, можно и мне пожалуйста инструкцию по дисконтированию yunask8609@gmail.com
Добрый день, можно и мне пожалуйста инструкцию по дисконтированию valpon84@ukr.net
Добрый день! если не сложно, отправьте, пожалуйста, и мне инструкцию на электронку o.volkova.0903@gmail.com. Заранее благодарна!
Добрый день. По поводу дисконтирования нужен совет. И вообще, правильно ли я понимаю вопрос с дисконтированием задолженностей)
Очень прошу квалифицированной помощи молодому бухгалтеру.

Я анализирую только денежную задолженность, т.е. мой Кт631

Если на дату 01.01.2020 года у меня сальдо по Кт 631, но я их погашаю в течение 2020 года - не дисконтирую.
Если нет уверенности в погашении в течение года - в договоре не указываю сроки оплаты - не дисконтирую.
Если по контрагенту нет договора и не уверена вообще жив этот контрагент или нет, оплаты точно не будет- что делаем? задолженность возникла в мае 2017 года.
Есть контрагент, по которому задолженность возникла в феврале 2016 года - т.е. это уже прошло три года. Это влияет на то, дисконтировать или нет? Это же получается просроченная кредиторская, по которой вышел срок исковой давности. Мы ее просто списываем на 717 в полной сумме?

Заранее спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032700000000008