Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть виправити помилку в ПДВ

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сьогодні випадково зробила запит про ПЕРЕВИЩ. і була неприємно здивована... В червні міс.2019р. (відпустка і все таке) у мене не була зареєстрована в ЄРПН одна вихідна ПН на кінцевого споживача. В декларацію я включила ПЗ правильно, сума податку нарах.і сплачена правильно.
Получається, я сьогодні відправляю на реєстрацію червневу накл із запізненням терміну реєстрації. А що робити з деклараціями за червень і от уже за листопад? Подавати уточнюючі? Чи пропаде сума перевищ. в ел. адмініструванні?
Якщо Ви в червні вказували незареєстровану ПН у таблиці 1.1 додатка 5, вона зареєструється за рахунок перевищення і воно пропаде.
не вказувала.
Я взагалі її не зареєструвала, включила тільки правильну суму податкових зобов'язань (згідно обороту РРО) в декларацію. Тепер не знаю, що мені з цим робити....


Точно не знаю, але мені здається, що сума перевищення повинна зникнути після реєстрації в любому випадку, просто якщо ПН не вказана в таблиці 1.1, треба щоб ліміт на її реєстрацію був.
А ще одне перевищ. виникло в січні 2018р...
ПН зареєстровані правильно, а в декларацію, дод.5 включений не той ІПН покупця із завищеною сумою. Відповідно, завищені податкові зобов'язання.
Тут без уточнюючої деки не обійтись?
Авжеж не обійтись, дека ж з помилкою.
В червні дека вірна, нема чого уточнювати.
А як правильно заповнити дод.5 уточнюючий? В роз'ясненнях читаю, що заповняється неправильний ІПН з мінусом, правильний з плюсом. В результаті автом.заповняється "Усього" з мінусом (правильна ПН менша за неправильну) і програма дає помилку! (роблю відразу через ел.кабінет платника)
Якщо заповняю ще один рядочок по умовному ІПН - пропускає без помилки. А чи не задвоїться у мене показник по умовному ІПН???
Яку помилку дає програма? "Усього" з мінусом допускається. Можливо Ви невірно уточнюючу заповнили, цей мінус з додатку 5 повинен збігатися з колонкою 6 уточнюючого розрахунку.
F0215120 ^R010G4[0] (Таблиця 1) Ряд. "Усього за звітний (податковий) період (рядок 1 декларації), у тому числі:" кол. 5 >= ряд."постачання необоротних активів" кол. 5
F0215120 ^R010G4[0] (Таблиця 1) Ряд. "Усього за звітний (податковий) період (рядок 1 декларації), у тому числі:" кол. 5 >= ряд."за операціями, визначеними статтею 16_1 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" кол. 5
F0215120 ^R010G5[0] (Таблиця 1) Ряд. "Усього за звітний (податковий) період (рядок 1 декларації), у тому числі:" кол. 6 >= ряд."постачання необоротних активів" кол. 6
F0215120 ^R010G5[0] (Таблиця 1) Ряд. "Усього за звітний (податковий) період (рядок 1 декларації), у тому числі:" кол. 6 >= ряд."за операціями, визначеними статтею 16_1 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" кол. 6

така помилка.

Уточнюючу заповняю згідно вичитаних правил - в кол.4 всі старі показники, в кол.5 - нові(правильні), в кол.6 різниця. Різниці у мене получається -300 (переплата ПДВ).
В дод.5 пишу неправильний ІПН з мінусом, правильну з плюсом, УСЬОГО на -300.
Помилку не розумію...
вичитала, що рядок "Усього" дод.5 не заповнюється...
Якщо його забираю - теж пише помилку:

R010G4 (Таблиця 1) Ряд. "Усього за звітний (податковий) період (рядок 1 декларації), у тому числі" кол. 5 = сумі значень рядків 1-n кол. 5 + ряд."Інші в розрізі умовних ІПН" кол. 5
R010G5 (Таблиця 1) Ряд."Усього за звітний (податковий) період, у тому числі" кол. 6 = сумі значень рядків 1-n кол. 6 + ряд."Інші, в тому числі в розрізі умовних ІПН" кол. 6

і що далі??? ХЕЛП!!!
Дійсно якісь дивні помилки. Я в кабінет не працюю, тому не можу підказати що не так. Можливо додаток 5 та уточнююча не пов'язані між собою, тому й видає купу помилок. У додатку 5 ставили позначку, що він уточнюючий?
Рядок "Усього" додатку 5 заповнюється обов'язково та повинен дорівнювати колонці 6 відповідного рядка уточнюючої (для зобов'язань це рядок 1.1, для кредиту рядок 10.1).
Я через ел.кабінет зараз роблю вперше, щоб відразу можа було б перевірити помилки. Моя програма для здачі звітності пропускає все без помилок - хоч з "Усього", хоч без...
Інспектор по ПДВ підтвердила, що "Усього" має бути і має співпадати з кол.6 Уточнюючої декларації
Не пользуйтесь кабинетом, если другая программа есть. Он глючный.
Quote
Blick
Не пользуйтесь кабинетом, если другая программа есть. Он глючный.

саме так))) Здалося через іншу програму без помилок!

Дякую за підтримку!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361