Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переведення працівників на іншого роботодавця

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу допомоги у наступному питані:
ФОП 2гр має двох працівників в кафе, власне приміщення, прийняв рішення здати його в оренду іншому фопу своєму знайомо у, працівники залишаться ті ж самі. Тут можна зробити переведення чи треба звільнити й прийняти на нового роботодавця?
Й я так хочу, а мій фоп за своє: та я чув так роблять й тому подібне


Він чув! А про те, як в такому випадку передати з одного ФОПа на іншого дні відпустки і щоб перший ФОП другому ці дні відпустки компенсував він не чув? А хто з ФОПів запис у трудову книжку робить не цікавився? Їм от якби бухгалтера напрягти...
а яка різниця, перевести чи звільнити? При переведенні ж також звільняють. Дні відпустки наврядчи хтось переводитимуть, тобто звичайний розрахунок.
хоча якщо дивитися формально ст. 36 КЗПП, п. 5 - там переведення на інше підприємство, організацію. фопа немає. аналогія не заборонено, але для чого сир?
про саму процедуру детально писалось ось тут. хоча звісно там про підприємця не згадано [online.dtkt.ua]«ДК»%20№16-2013.epub/navPoint-7
лінк не копіюється. То ДтКт за 2013 №16
Тобто перевод відрізняється тільки тим, що в трудовій книжці буде фраза "по переводу"?
А мне вот интересно, а зачем ФОПу так нужен этот перевод ? Для чего ?
Вероятнее всего это надо для того, чтоб не выплачивать работникам компенсацию при увольнении...
Але та компенсація та податки з неї будуть зараховані при взаєморозрахунках по реальній зарплаті з працівниками
Quote
Blick
Тобто перевод відрізняється тільки тим, що в трудовій книжці буде фраза "по переводу"?
так, єдина відмінність
Quote
panaval84
Вероятнее всего это надо для того, чтоб не выплачивать работникам компенсацию при увольнении...
всеравно налоги платить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999997