Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

2 податкові на одне відвантаження сума не співпадае на 1 копійку

Відправлено користувачем ira_478 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Вперше стикаюся з такою ситуацією. Тривала операція, часткову передплату отримали у листопаді. Відповідно на суму передплати зареєстрували податкову накладну. Кількість указували з 5-ма знаками після запятьї. У грудні відвантажили товар повністю, сума майже в два рази більша за передплату. При виписці податкової на суму різниці суми відвантаження і суми передплати, з"ясувалось що остання податкова виходить на 1 копійку більша по сумі, ніж потрібно за рахунок заокраглень. Намагалась збільшити кількість знаків після запітої - результат виходить на 1 копійку менше потрібного ( виходить або 62 копійки або 60, а потрібно 61). В кого таке було, підкажіть що можна зробити?
Нічого. Це технічно неможливо за умов тих обмежень, що створює ДПС.
Вручную укажите в разделе А нужные сумы, будет писать предупреждение, но налоговая накладная зарегистрируется.


Дякую olex і yryna! Сума велика, трохи стрьомно виправляти в ручному режимі щоб горіло попередження
Просто в разделе В действительно все по формулам считается, там вы ничего не исправите - не зарегистрирует. А вот когда корректируете суммы в разделе А - налоговые накладные регистрирует без проблем, и у нас тоже большие суммы проходили. Сейчас в НН снят контроль при наличии отклонения суммы НДС до 1 грн. То есть реализована возможность регистрации в ЕРНН налоговых накладных, в которых допускается отклонение суммы НДС от расчетной до 1 грн.
Проверено на собственном опыте
Ви хочете сказати що в таблиці Б у мене може бути 0,89 грн ПДВ, а в таблиці А сожна вказати 0,88 грн.?
Именно это я вам и говорю, самой приходилось так делать неоднократно. Такая возможность появилась еще с 2016 года. Иногда приходиться корректировать, чтобы соответствовало первичным документам.
Не йде так( вчора відравляла пн справлену в розділі А, дало що помилка і все(
Чи хтось пробував, вимкнути автоматичний розрахунок і в розділі Б написати так, щоб зійшлось з розділом А?
Дає змінити тільки суму ПДВ та загальну суму, обсяг без пдв не змінюйте - не зареєструє. Обсяг без пдв через розділ В.
Да, помилку видає світиться червоним в таблиці Б. В податкову таке не ризикнула відправляти.
Відправила недавно як радила yryna, щє не поверталось.
Документ не може бути прийнятий - Рядок V розділу А (767034.33) не дорівнює сумі значень рядків графи "Обсяги постачання" розділу Б, в яких у графі "Код ставки" зазначено код ставки „20” (767034.32).
о така відмова прийшла
я ж і кажу, що обсяг постачання без пдв не коригуйте - там сума повинна співпадати з розділом В, розраховуйте його в розділі В. Коригувати в розділі А дозволяє тільки суму ПДВ та загальну суму з пдв відповідно.
Я відправляю, якщо пройде пн. з Мене шоколадка))))
yryna, ДЯКУЮ! Податкова зареєструвалась, як Ви сказали.У квитанції навіть зауважень немає. Шоколадку не знаю як передати, а мобільний можу поповнити, якщо напишите номерsmiling smiley
Quote
yryna
я ж і кажу, що обсяг постачання без пдв не коригуйте - там сума повинна співпадати з розділом В, розраховуйте його в розділі В. Коригувати в розділі А дозволяє тільки суму ПДВ та загальну суму з пдв відповідно.

Дякую)))) чекаю номер НП і куди відправляти шоколадку))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000002