Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фінансовий звіт малого підприємства

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласочка,
раніше подавали Додаток 1 до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб"єкта малого підприємництва", тепер статистика не приймає, кажуть, що змінився бланк.
Тепер подаємо оцей

Додаток 1
до Національного положення (стандарту)
бухгалтерського обліку 25
«Спрощена фінансова звітність»
(пункт 5 розділу I)

Фінансова звітність
малого підприємства

Буду дуже вдячна за відповідь!


Новий звіт тепер називається Фінансова звітність малого підприємства? Була в статистиці сказали бланк змінився, не прийняли звіт на старому бланку. Новий бланк тепер затверджений Наказом Міністерством фінансів від 31.05.2019р. №226????
В статистиці сказали, що бланк змінився з 2020р., тому перепитую, може ще новіший бланк буде...
ТОВ микро
По идее должна сдавать Форму 1-мс, 2-мс Звіт про фінасові результати для микро
но уже несколько лет сдает Форму 1-м, 2-м для малых

Насколько это большая ошибка ?
Чем грозит, как штрафуемо ?
Я читала, что если подавать форму выше статуса, то не страшно, главное не ниже.
Несколько лет сдавала форму 1-м, 2-м вместо 1-мс, 2-мс, ( и поквартально вместо годовой). В прошлом году сдала 1-м, 2-м, потом испугалась (начиталась чего-то) и сдала еще и форму 1-м, 2-м. Позвонили с статистики и сказали, чтоб я определилась сама, а им все равно.
Извините, второй раз сдала 1-мс, 2-мс
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031700000000001